Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Naistepäeva nädal toob raadio Viru eetrisse naiskodukaitsjad Naistepäeva nädal toob raadio Kolmapäeval, kell 16. 30 läheb raadio Viru eetrisse järjekordne koostöösaade, mis selkorral toob kuulajateni ülevaate Naiskodukaitsest ja naistest Kaitseliidus. ← Eelmine Antsla jaoskonna infopäev Järgmine → Viru ringkonna naiskodukaitsjad said Eesti Grilliliidu akredeeritud kohtunikeks Naistepäeva nädal toob raadio Viru eetrisse naiskodukaitsjad

Naistepäeva nädal toob raadio Viru eetrisse naiskodukaitsjad

K.Kitsing 8. märtsil 2010

Kolmapäeval, kell 16.30 läheb raadio Viru eetrisse järjekordne koostöösaade, mis selkorral toob kuulajateni ülevaate Naiskodukaitsest ja naistest Kaitseliidus.

Põgusa pooletunnise jutusaate sisse mahub pilguheit Naiskodukaitse ajalukku, liikmeskonna ülevaade. Tutvustatakse Naiskodukaitse põhieesmärke, tegevust, väljaõppevõimalusi. Antakse ülevaade koostööst teiste organisatsioonide- ja ühendustega, ja räägitakse mitmepalgelistest võimalustest organisatsiooni panustamisel.

Stuudios on Naiskodukaitset tutvustamas Viru ringkonna esinaine pr Urve Rosenberg, Rakvere jaoskonna aseesinaine pr Velli Ehasalu ja pr Kristel Kitsing. Aprillikuises saates (14.04.) on eetris malevapealik kapten Rudolf Jeeser ja pikaajaline Kaitseliidu liige, endine maavanem ja praegune Väike- Maarja vallavanem hr Urmas Tamm.

Maleva ja kohaliku raadio koostöö eesmärgiks on kogukonna informeerimine Kaitseliidust ja selle eriorganisatsioonidest, kaasamine organisatsiooni tegemistesse ja ürituste tutvustamine. Lisaks liikmeskonna informeerimine maleva tegemistest ja aktiivsemate liikmete tunnustamine. Igas saates astuvad üles erinevad maleva liikmed.

Raadio Viru kajastab Kaitseliidu ja selle eriorganisatsioonide tegemisi iga kuu teisel kolmapäel kell 16.30 sagedusel 92,5 MHz Rakveres ja 100,4 MHz Jõhvis kuni kell 17.00 algust saavate uudisteni. Koostöö sai avapaugu 10. veebruaril, mil eetris oli külaliseks Viru maleva pealik kapten Rudolf Jeeser.

Raadio Viru kodulehele http://www.raadioviru.ee jäävad eetris olnud saated järelkuulatavateks.                                     

FastLion CMS

Naistepäeva nädal toob raadio

Naistepäeva nädal toob raadio

Põgusa pooletunnise jutusaate sisse mahub pilguheit Naiskodukaitse ajalukku, liikmeskonna ülevaade Tutvustatakse Naiskodukaitse põhieesmärke, tegevust, väljaõppevõimalusi Kolmapäeval, kell 16.30 läheb raadio Viru eetrisse järjekordne koostöösaade, mis selkorral toob kuulajateni ülevaate Naiskodukaitsest ja naistest Kaitseliidus.

Naistepäeva nädal toob raadio Viru eetrisse naiskodukaitsjad

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse