Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Antsla jaoskonna infopäev Antsla jaoskonna infopäev Märtsi esimesel pühapäeval toimub Urvastes traditsiooniline Naiskodukaitse Antsla jaoskonna infopäev. Infopäeva on korraldatud juba mitu aastat ning osalejaid, nii kohalikke kui ka kaugemakandi inimesi, on alati olnud palju. ← Eelmine Naiskodukaitse Võrumaa ringkond taasasutas Vastseliina jaoskonna Järgmine → Naistepäeva nädal toob raadio Viru eetrisse naiskodukaitsjad Antsla jaoskonna infopäev

Antsla jaoskonna infopäev

S. Lill 5. märtsil 2010

Märtsi esimesel pühapäeval toimub Urvastes traditsiooniline Naiskodukaitse Antsla jaoskonna infopäev. Infopäeva on korraldatud juba mitu aastat ning osalejaid, nii kohalikke kui ka kaugemakandi inimesi, on alati olnud palju.

Sel aastal toimub üritus tagasihoidlikult naiselikul liinil - anname ülevaate Naiskodukaitsest. Näitame pilte ja räägime tööplaanist.

Infopäeva eestvedajateks on Naiskodukaitse liikmed, kes tegelevad maalähedaste ning naiselike asjadega.Pakutakse ka Naiskodukaitse liikmete omavalmistatud torti ja kohvi sellekõrvale. Kui ka sina oled tundnud huvi Naiskodukaitse tegevuse kohta, siis tule 7. märtsil kell 12.00 Urvastes seltsimajja. Infot saad telefonil 55655011.

FastLion CMS

Antsla jaoskonna infopäev

Antsla jaoskonna infopäev

Sel aastal toimub üritus tagasihoidlikult naiselikul liinil - anname ülevaate Naiskodukaitsest Näitame pilte ja räägime tööplaanist Märtsi esimesel pühapäeval toimub Urvastes traditsiooniline Naiskodukaitse Antsla jaoskonna infopäev. Infopäeva on korraldatud juba mitu aastat ning osalejaid, nii kohalikke kui ka kaugemakandi inimesi, on alati olnud palju.

Antsla jaoskonna infopäev

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse