Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Naiskodukaitsjad on sinilille saadikud kõikjal Eestis Naiskodukaitsjad on sinilille saadikud Täna saab hoo sisse juba kolmandat kevadet läbiviidav heategevuskampaania „Anname au!“. Ka sel aastal on naiskodukaitsjatel märkimisväärne roll kampaania läbiviimisel. Eelmisel aastal kogus Naiskodukaitse 36 000 eurot, mis oli u 1/3 kogutud üldsummast ning kahe aasta peale kokku müüsid naiskodukaitsjad kõikjal Eestis sinilille tooteid kokku üle 60 000 euro eest. com/annameauveteranidele foto: Eesti Kaitsevägi ← Eelmine Miks naiskodukaitsjad mentorlusega tegelevad? Järgmine → Naiskodukaitse keskkogu kinnitas organisatsiooni arengukava järgmiseks viieks aastaks Naiskodukaitsjad on sinilille saadikud kõikjal Eestis

Naiskodukaitsjad on sinilille saadikud kõikjal Eestis

Helen Allas 7. aprillil 2016

Täna saab hoo sisse juba kolmandat kevadet läbiviidav heategevuskampaania „Anname au!“.Ka sel aastal on naiskodukaitsjatel märkimisväärne roll kampaania läbiviimisel. Eelmisel aastal kogus Naiskodukaitse 36 000 eurot, mis oli u 1/3 kogutud üldsummast ning kahe aasta peale kokku müüsid naiskodukaitsjad kõikjal Eestis sinilille tooteid kokku üle 60 000 euro eest.

Naiskodukaitsjad on sinilille saadikud kõikjal Eestis
foto: Naiskodukaitse

Annetusi kogutakse Eesti Vigastatud Võitlejate Ühingule, kes toetab vigastatud veteranide ja nende lähedaste taastusravi, spordi- ja õppetegevust.  Lisaks toetab taastusravi valdkonna tugevdamist kogu ühiskonnas, sest nii saavad paremat tuge ka meie vigastatud võitlejad. Sinilille kampaania eesmärk on toetada veterane ja nende lähedasi võimalikult laiapõhjaliselt.

 

Naiskodukaitsja müüdud lill pole lihtsalt tehing, see on südamega tehtud tegu meie veteranide ja laiemalt kogu riigikaitse heaks!“  ütleb Naiskodukaitse esinaine Airi Tooming.

 

Kahel kevadel on kümned tuhanded inimesed teinud sinilille ostuga Eesti Vigastatud Võitlejate Ühingule annetusi kokku ligi 170 000 euro ulatuses.

Ühing on nende annetustega aidanud soetada kõnniabiseadme ning teisi taastusraviseadmeid Ida-Tallinna keskhaigla taastusravikliinikule. Samuti on annetuste abiga soetatud kogu Euroopas uuenduslik mobiilne kõnnirobot Haapsalu neuroloogilisele rehabilitatsioonikeskusele.

 

Iga sinilille märk on kordumatu käsitöö. Rinnamärgid on valmistanud SA Hea Hoog vahendusel vaimsete ja psüühiliste erivajadustega inimesed üle Eesti

 

Kõikjal Eestis aitavad sinilille toodete müügiga annetusi koguda lisaks Naiskodukaitse vabatahtlikutele  Selveri ja Rahva Raamatu kauplused, T-pileti kassad Tallinnas ja Tartus, Nordica lennuteenindajad, Olerexi teenindusjaamad, R-kioskid ja Tallinna lennujaama müügiesindused.  

 

07.aprill – 01.mai korraldavad naiskodukaitsjad üle-eestiliselt erinevaid üritusi, kus on võimalik endale sinilille rinnamärki ning sinilille käepaela soetada.

 

Mõned näited saabuvates sinilille üritustest:

 

07.aprillPärnu Port Artur Rahva Raamat
07.aprillTartu Raekoja plats
07.aprillKuressaare Ferrum Rahva Raamat
07.aprillPaide sinililleõhtu - Vanalinna kohvik 
07.aprillPõlva sinilillepäev
07.aprillRäpina sinilillepäev
07.aprillKanepi sinilillepäev
07.aprillScoutsrännak
08.aprillTammsaare park
09.aprillViljandi Centrum Keskus Rahva Raamat
13.aprillPärnu raamatukogu  "Kuus kuud kuumust: Estcoy-12 Afganistanis"
14.aprillTüri sinililleõhtu - Kevade kohvik 
14.aprillRakvere Põhjakeskus Rahva Raamat
16.aprillTartu Sinilillejooks
16.aprillKoeru sinililleõhtu -  Kultuurimaja 
16.aprillOtepää sinilillepäev
16.aprillK.Tõnissoni Perepäev
17.aprillLuitejooks
17.aprillTallinn Sinilillejooks
17.aprillViljandi lossimäedMeeste mehine rada
20.aprillAmbla sinililleõhtu - Kirsimari söögituba
20.aprillRapla Sinilille maastikumäng
21.aprillVõru sinilillepäev
21.aprillTallinn Viru Keskus Rahva Raamat
21.aprillNarva Astri Keskus Rahva Raamat
23.aprillVeteranipäev. Jüripäeva jumalateenistus ja jüritule süütamine
23.aprillTartu Tasku Keskus Rahva Raamat 
23.aprillJüriöö jooks
23.aprillVeteranirock
01.maiKärdla sinilillepäev - Sinilillekesejooks

 

 

 

 

 

Kampaania kulmineerub  veteranipäeval 23.aprillil. Vabaduse platsil toimub traditsiooniline Veteranirock, kus on samuti naiskodukaitsjad sinililledega esindatud.

 

Naiskodukaitsjad on sinilille saadikud kõikjal Eestis!  Anname au!

 

Täpsem info:

www.annameau.ee ja 
https://www.facebook.com/annameauveteranidele

Naiskodukaitsjad on sinilille saadikud kõikjal Eestis
foto: Eesti Kaitsevägi

FastLion CMS

Naiskodukaitsjad on sinilille saadikud

Naiskodukaitsjad on sinilille saadikud

foto: Naiskodukaitse Annetusi kogutakse Eesti Vigastatud Võitlejate Ühingule , kes toetab vigastatud veteranide ja nende lähedaste taastusravi, spordi- ja õppetegevust Lisaks toetab taastusravi valdkonna tugevdamist kogu ühiskonnas, sest nii saavad paremat tuge ka meie vigastatud võitlejad Täna saab hoo sisse juba kolmandat kevadet läbiviidav heategevuskampaania „Anname au!“.Ka sel aastal on naiskodukaitsjatel märkimisväärne roll kampaania läbiviimisel. Eelmisel aastal kogus Naiskodukaitse 36 000 eurot, mis oli u 1/3 kogutud üldsummast ning kahe aasta peale kokku müüsid naiskodukaitsjad kõikjal Eestis sinilille tooteid kokku üle 60 000 euro eest.

Naiskodukaitsjad on sinilille saadikud kõikjal Eestis

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse