Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt
Naiskodukaitsjad meistrivõistlustel Naiskodukaitsjad meistrivõistlustel 28. -30. juunil toimusid Elvas Eesti meistrivõistlused laskmises. Kokku osales viis Naiskodukaitse liiget Tallinna ringkonnast: Karin Muru ja Olivia-Stella Salm Põhja jaoskonnast, Külli Davel Nõmme jaoskonnast ja Liivika Breivel ning Marit Viiding Sadama jaoskonnast. Kõik osalejad noppisid ka medaleid. Kruus ← Eelmine Suveks vormi ehk Xena reid 2019 Järgmine → Enesekaitseteemaline suveseminar Võsul Naiskodukaitsjad meistrivõistlustel

Naiskodukaitsjad meistrivõistlustel

Marit Viiding 1. juulil 2019

Võisteldi nii individuaalarvestuses kui ka võistkondlikult Eesti meistri tiitlitele. Võistkond moodustati kolmest laskurist.

"Väikepüssi 3x40 lasku" naiste harjutuses võitis võistkondliku hõbeda Olivia-Stella Salm.

"Standardpüstoli 20+20+20 lasku" naiste harjutuses sai võistkondliku kulla ja meistritiitli Karin Muru.

"Jooksva metssea 30 + 30 lasku" naiste harjutuses sai individuaalse hõbeda Marit Viiding ning samas harjutuses sai võistkondliku kulla ja meistritiitli samuti Marit Viiding, võistkondliku hõbeda said Külli Davel ja Liivika Breivel.

"Jooksva metssea 20 + 20 lasku "mix"" naiste harjutuses sai võistkondliku kulla ja meistritiitli Külli Davel ning võistkondliku hõbeda sai Liivika Breivel.

FastLion CMS

Võisteldi nii individuaalarvestuses kui ka võistkondlikult Eesti meistri tiitlitele Võistkond moodustati kolmest laskurist 28.-30. juunil toimusid Elvas Eesti meistrivõistlused laskmises. Kokku osales viis Naiskodukaitse liiget Tallinna ringkonnast: Karin Muru ja Olivia-Stella Salm Põhja jaoskonnast, Külli Davel Nõmme jaoskonnast ja Liivika Breivel ning Marit Viiding Sadama jaoskonnast. Kõik osalejad noppisid ka medaleid.