Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Naiskodukaitsjad meisterdasid Maakaitsepäeva loteriile Naiskodukaitsjad meisterdasid Maakaitsepäeva loteriile Naiskodukaitsjad peavad olema väga mitmekülgsete oskustega ja hakkama saama kõigega, mida iganes vaja on. juunil Raadile ja võta osa Maakaitsepäevast ning panusta loteriisse, ehk saadki meie naiste tehtud kingituse! Avalikud suhted Heategevus Kultuur Käsitöö ← Eelmine Sinililleline Tartu Järgmine → Minu tormiline kevad Naiskodukaitsjad meisterdasid Maakaitsepäeva loteriile

Naiskodukaitsjad meisterdasid Maakaitsepäeva loteriile

Margit Soieva 5. juunil 2017

Naiskodukaitsjad peavad olema väga mitmekülgsete oskustega ja hakkama saama kõigega, mida iganes vaja on.

Naiskodukaitsjad meisterdasid Maakaitsepäeva loteriile

23. juunil Tartus Raadil toimuval Maakaitsepäeval korraldab Naiskodukaitse Tartu ringkond traditsioonilise heategevusliku loterii, mille tarvis meisterdavad igasuguseid vahvaid asju kõik jaoskonnad, ka meie väike Põhja-Tartumaa jaoskond.

 

Otsisime ideed päris kaua, kuni Maire käis välja mõtte teha stressipalle. Need ju väga toredad ja samas ka kasulikud tänapäeva kiirel pingelisel ajal.

Peab ütlema, et õhupalli sisse midagi krudisevat  ja pudisevat toppida pole üldse niisama lihtne. Meenutas kangesti vorstitegu, ainult selle vahega, et õhupalli tuli vahepeal ka puhuda, mille tulemusena õnnestus end ikka põhjalikult ära mäkerdada ja töölaud nägi välja kui pagari töökoda.

Tööjaotus oli nagu kõige paremas vabrikus: kes toppis palle, kes maalis nägusid, kes tegi lõngajuppidest juukseid ... Peab mainima, et kõige tublim oli meie Liina väike tütretirts, kes pidas vapralt vastu!

Aga ka kõige organiseeritum töö võib muutuda rutiinseks, seega otsustasime kaks asja kokku panna ja tegime ka jaoskonna ansambli Vallatud kurvid proovi. Suu laulis, käed käisid – tööviljakus suurenes märgatavalt.

Kõige selle suure möllu tulemusena valmis uhke korvitäis kelmikate nägude ja uhkete soengutega stressipallikesi, mille viime Tartusse! Tule 23. juunil Raadile  ja võta osa Maakaitsepäevast ning panusta loteriisse, ehk saadki meie naiste tehtud kingituse!

Järgmine →
Minu tormiline kevad

FastLion CMS

Naiskodukaitsjad meisterdasid Maakaitsepäeva loteriile

Naiskodukaitsjad meisterdasid Maakaitsepäeva loteriile

23 juunil Tartus Raadil toimuval Maakaitsepäeval korraldab Naiskodukaitse Tartu ringkond traditsioonilise heategevusliku loterii, mille tarvis meisterdavad igasuguseid vahvaid asju kõik jaoskonnad, ka meie väike Põhja-Tartumaa jaoskond Naiskodukaitsjad peavad olema väga mitmekülgsete oskustega ja hakkama saama kõigega, mida iganes vaja on.

Naiskodukaitsjad meisterdasid Maakaitsepäeva loteriile

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse