Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Naiskodukaitsjad korraldasid heategevusmüügi Naiskodukaitsjad korraldasid heategevusmüügi Tallinna ringkond on enda südameasjaks võtnud ajalooliselt ettetallatud radu käia ning endast nõrgemaid toetada - eelmise aasta eeskuju järgides toimus ka seekord heategevuslik jõulumüük. Heategevus ← Eelmine Sassmäni patrull 2010 ehk meestega matkamas Järgmine → Side- ja staabigrupi sidealane täiendõpe Naiskodukaitsjad korraldasid heategevusmüügi heategevuslik jõulumüük; heategevusmüük

Naiskodukaitsjad korraldasid heategevusmüügi

Marilin Prants, Tallinna avalike suhete rühma vanem 30. dets. 2010

Tallinna ringkond on enda südameasjaks võtnud ajalooliselt ettetallatud radu käia ning endast nõrgemaid toetada - eelmise aasta eeskuju järgides toimus ka seekord heategevuslik jõulumüük.

Seekord kogusime müügiks sobilikku käsitööd ringkonna meililisti kaudu üleskutset levitades. Meie suureks rõõmuks kogunes peale toimeka toitlustusgrupi motivatsiooniüritusel valmistatud hoidiste ka kahe laua jagu erineva suuruse, kuju ning otstarbega isemeisterdatuid esemeid.

13. detsembri õhtul Kaitseliidu Tallinna maleva ja Naiskodukaitse Tallinna ringkonna laste jõulupeol toimunud jõulumüügil oli kauplemine hoogne: ostjate silmad särasid kaunite esemete vahel sobivaimat valides ja müüjate suust kõlas ainult kiidusõnu tublide naiskodukaitsjate aadressil, kes pimedatel sügisõhtutel vardaid, nõelu või midagi muud liigutanud olid.

Kokkuvõttes sai sellel aastal kogutud heategevuseks 3102 krooni (198,25 eurot), mille eest osteti ja transporditi Tallinna Lastekodu Imikute ja Puuetega Laste Keskusesse kummut-mähkimislaud-vann.

FastLion CMS

Naiskodukaitsjad korraldasid heategevusmüügi

Naiskodukaitsjad korraldasid heategevusmüügi

Seekord kogusime müügiks sobilikku käsitööd ringkonna meililisti kaudu üleskutset levitades Meie suureks rõõmuks kogunes peale toimeka toitlustusgrupi motivatsiooniüritusel valmistatud hoidiste ka kahe laua jagu erineva suuruse, kuju ning otstarbega isemeisterdatuid esemeid Tallinna ringkond on enda südameasjaks võtnud ajalooliselt ettetallatud radu käia ning endast nõrgemaid toetada - eelmise aasta eeskuju järgides toimus ka seekord heategevuslik jõulumüük.

Naiskodukaitsjad korraldasid heategevusmüügi

heategevuslik jõulumüük; heategevusmüük
www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse