Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Naiskodukaitsjad koguvad Sinilillekampaania raames annetusi kaitseväe ja Kaitseliidu veteranide toetuseks Naiskodukaitsjad koguvad Sinilillekampaania raames 1. aprillil algab kaheksas Sinilillekampaania “Anname au!”, millega kutsutakse kaitseväe ja Kaitseliidu veteranide tunnustamiseks kandma Sinilillemärki. Kuna piirangute tõttu on rahvakogunemised keelatud, on naiskodukaitsjatel pakkuda kampaanias osalemiseks erinevaid võimalusi Eestimaa eri paikades. Sinilillekampaania ← Eelmine Naiskodukaitsjad valisid enda seast vabatahtlikke juhte Järgmine → Tuntud eestlased panevad oma esemed heategevuseks oksjonile Naiskodukaitsjad koguvad Sinilillekampaania raames annetusi kaitseväe ja Kaitseliidu veteranide toetuseks

Naiskodukaitsjad koguvad Sinilillekampaania raames annetusi kaitseväe ja Kaitseliidu veteranide toetuseks

31. märtsil 2021

1. aprillil algab kaheksas Sinilillekampaania “Anname au!”, millega kutsutakse kaitseväe ja Kaitseliidu veteranide tunnustamiseks kandma Sinilillemärki. Kuna piirangute tõttu on rahvakogunemised keelatud, on naiskodukaitsjatel pakkuda kampaanias osalemiseks erinevaid võimalusi Eestimaa eri paikades.

Naiskodukaitsjad koguvad Sinilillekampaania raames annetusi kaitseväe ja Kaitseliidu veteranide toetuseks

Kõikjal üle Eesti on võimalik naiskodukaitsjatelt veebi vahendusel soetada erinevaid sinilillesümboolikaga tooteid, annetades seeläbi veteranide toetuseks. Toodete valikut saab näha siin.

 

5.-11. aprillini plaanis heategevuslik oksjon, mille jaoks on oma esemeid annetanud erinevad tuntud Eesti inimesed (Marina Kaljurand, Joel Ostrat, Hendrik Sal-Saller, Anu Välba, Trad. Attack!, Gameboy Tetris, Ilmar Raag, Kaido Tiitus, Inboil, Priit Kuusk, Liina Kersna, Inga Lunge, Koit Toome, Laura Põldvere, Ott Kiivikas, Kristiina Šmigun-Vähi jpt.).

Lisaks toimub erinevaid veebimänge, individuaalseid matkasid, seiklusmänge. Näiteks Rapla ringkonna naiskodukaitsjad korraldavad kampaania raames annetuste kogumiseks Sinililleseikluse. See on põnev nutiorienteerumine, kus igas punktis ootab osalejaid kas küsimus või vahva ülesanne. Seigelda saab üksi, kaaslasega või kogu perega. Sinililleseiklus on avatud 1.-23. aprillini korraga seitsmes kohas: Raplas, Märjamaal, Kohilas, Järvakandis, Kaereperes, Kehtnas ja Kaius.

 

Kõikide Naiskodukaitse korraldatavate ürituste kohta saab rohkem infot Naiskodukaitse Facebooki lehe vahendusel.

 

Seekordne sinilillekampaania kutsub veteranidele au andma olles üksinda aktiivne. Saab osaleda veteraniväljakutses, kus tuleb joosta üldfüüsilise testi distants ehk 3,2 kilomeetrit ning jäädvustada see fotona või videopildis, laadida üles saadud tulemus ja jagada seda sotsiaalmeedias kasutades teematrelle #veteraniväljakutse ning seejärel võiks nimeta järgmised kolm sõpra, kes võiksid samuti väljakutsest osa võtta.

 

Kõik, kes soovivad oma tulemusega osaleda ka võistlusel, saavad end virtuaaljooksule registreerida «Anname au!» veebilehel.

Sel aastal kogutakse annetusi, et toetada veterane, nende lähedasi ning tervishoiu- ja spordivaldkonda laiemalt. Sinilille sümboolika müügist saadava tuluga aidatakse Narva haiglal soetada vajalikke seadmeid, MTÜ Peaasjal jätkata tegevust vaimse tervise edendamisel, Viljandi linnal rajada välijõusaali ning Eesti Invaspordi Liidul edendada erivajadustega inimeste sporti.

Sinilillekampaaniat viib läbi MTÜ Eesti Vigastatud Võitlejate Ühing koostöös Naiskodukaitsega. Oma panusega aitavad kampaania õnnestumisele kaasa kaitseministeerium, kaitsevägi, Eesti Kaitseväe Veteranid MTÜ, Selver, Apotheka, PetCity, R-kiosk, Myfitness, Karupoeg Puhh, Milrem LCM, Threod Systems, BAE Systems, Nord Arms, Semetron, MARU Ehitus, Tactical Foodpack, Half An Hour Gives Me Power, Eesti Võrkpalli Liit, Eesti Jalgpalli Liit, Eesti Korvpalli Liit,  Fendernet, Digitrükk, Itella Estonia, FC Flora, FC Kuressaare, Swedbank Telia ja Minilaod.

FastLion CMS

Naiskodukaitsjad koguvad Sinilillekampaania raames

Naiskodukaitsjad koguvad Sinilillekampaania raames

Kõikjal üle Eesti on võimalik naiskodukaitsjatelt veebi vahendusel soetada erinevaid sinilillesümboolikaga tooteid, annetades seeläbi veteranide toetuseks Toodete valikut saab näha siin 1. aprillil algab kaheksas Sinilillekampaania “Anname au!”, millega kutsutakse kaitseväe ja Kaitseliidu veteranide tunnustamiseks kandma Sinilillemärki. Kuna piirangute tõttu on rahvakogunemised keelatud, on naiskodukaitsjatel pakkuda kampaanias osalemiseks erinevaid võimalusi Eestimaa eri paikades.

Naiskodukaitsjad koguvad Sinilillekampaania raames annetusi kaitseväe ja Kaitseliidu veteranide toetuseks

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse