Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Naiskodukaitsjad ja kodutütred võistlevad esmaabi andmises Naiskodukaitsjad ja kodutütred võistlevad Esmakordselt ajaloos toimub sel nädalalõpul Valgamaal Pukas Naiskodukaitse ja Kodutütarde ühine esmaabi võistlus. ← Eelmine Avati mälestustahvel Alice Kuperjanovile Järgmine → Naised ja tüdrukud päästsid võidu elusid Naiskodukaitsjad ja kodutütred võistlevad esmaabi andmises

Naiskodukaitsjad ja kodutütred võistlevad esmaabi andmises

Marilin Prants 27. aprillil 2012

Esmakordselt ajaloos toimub sel nädalalõpul Valgamaal Pukas Naiskodukaitse ja Kodutütarde ühine esmaabi võistlus.

Eriliseks teeb võistluse kahe organisatsiooni ühiselt moodustatud võistkonnad: koos astuvad rajale 2 naiskodukaitsjat ja 2 kodutütart. Üle Eesti on võistlustules 14 võistkonda.

Koostöö tegemise eesmärk on suurendada sidustust ja populariseerida esmaabialast väljaõpet Kaitseliidu eriorganisatsioonides.

 


Naiskodukaitsjad ja kodutütred võistlevad esmaabi andmises
Võistkondade ühispilt esmaabi võistluse avamiselt Pukas (foto: Sigrit Säinas)


Naiskodukaitse on 1927. aastal loodud Kaitseliidu eriorganisatsioon, mis hetkel koondab pea 1800 tegusat naist üle Eesti. Sel aastal tähistab Naiskodukaitse oma 85. juubelit.

Kodutütred loodi 19. jaanuaril 1932 Naiskodukaitse eriorganisatsioonina, mis sel aastal sai 80. aastaseks. Kodutütred on neiud vanuses 7-18, liikmeid on hetkel 3500 ringis.

 


FastLion CMS

Naiskodukaitsjad ja kodutütred võistlevad

Naiskodukaitsjad ja kodutütred võistlevad

Eriliseks teeb võistluse kahe organisatsiooni ühiselt moodustatud võistkonnad: koos astuvad rajale 2 naiskodukaitsjat ja 2 kodutütart Üle Eesti on võistlustules 14 võistkonda Esmakordselt ajaloos toimub sel nädalalõpul Valgamaal Pukas Naiskodukaitse ja Kodutütarde ühine esmaabi võistlus.

Naiskodukaitsjad ja kodutütred võistlevad esmaabi andmises

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse