Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Naised ja tüdrukud päästsid võidu elusid Naised ja tüdrukud päästsid Valgamaal Pukas võistlesid 27. -29. aprillini esmaabi andmises esmakordselt Kodutütarde ja Naiskodukaitse ühismeeskonnad. Võistluse eesmärk oli suurendada sidusust ja populariseerida esmaabialast väljaõpet Kaitseliidu eriorganisatsioonides. ← Eelmine Naiskodukaitsjad ja kodutütred võistlevad esmaabi andmises Järgmine → Kiired jalad võidavad - Naiskodukaitse Maijooksul Naised ja tüdrukud päästsid võidu elusid

Naised ja tüdrukud päästsid võidu elusid

Egle Kõvask 10. mail 2012

Valgamaal Pukas võistlesid 27.-29. aprillini esmaabi andmises esmakordselt Kodutütarde ja Naiskodukaitse ühismeeskonnad. Võistluse eesmärk oli suurendada sidusust ja populariseerida esmaabialast väljaõpet Kaitseliidu eriorganisatsioonides.

 

Esmaabivõistlusele saabusid 14 ringkonna esindused kogu Eestist. Igasse võistkonda, kes laupäeval oma ülesandeid täitsma hakkasid, kuulus kaks kodutütart ja kaks naiskodukaitsjat. Seega võistlesid kodutütred esmakordselt esmaabi andmises koos Naiskodukaitse liikmetega.

Naised ja tüdrukud päästsid võidu elusid
I koha võistkond Valgamaalt koos kodumaleva pealiku ja võistluse ülemaga. Foto: Egle Kõvask

...

Edasi saab lugeda 04/2012 Kaitse Kodu!'st.

FastLion CMS

Naised ja tüdrukud päästsid

Naised ja tüdrukud päästsid

Esmaabivõistlusele saabusid 14 ringkonna esindused kogu Eestist Igasse võistkonda, kes laupäeval oma ülesandeid täitsma hakkasid, kuulus kaks kodutütart ja kaks naiskodukaitsjat Valgamaal Pukas võistlesid 27.-29. aprillini esmaabi andmises esmakordselt Kodutütarde ja Naiskodukaitse ühismeeskonnad. Võistluse eesmärk oli suurendada sidusust ja populariseerida esmaabialast väljaõpet Kaitseliidu eriorganisatsioonides.

Naised ja tüdrukud päästsid võidu elusid

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse