Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Naiskodukaitsjad ei karda verd ega hunti! Naiskodukaitsjad ei karda verd Mäletan lapseeast üht lorilaulukest: „Pioneer ei karda kurja hunti, annab talle vastu lonti!“ See lugu tuli mulle meelde kenal pühapäeval, kui Pala kultuurimajas üritasime Ulvi juhatusel ja Aira toetusel teha nn verist näitemängu ehk esmaabi situatsiooniõpet. Üks asi on teooria ja selles osas ei saa ka kunagi endale kindel olla, sest loed omateada materjale ja saad nagu väga hästi aru, aga kui vaja sedasama tarkust praktikasse pista, siis . . . ongi „hunt vastas“. Loe lähemalt siit ← Eelmine Motivatsiooniõhtu Palamusel Järgmine → Dünaamiline nädal Kevadtormil (Triin V) Naiskodukaitsjad ei karda verd ega hunti!

Naiskodukaitsjad ei karda verd ega hunti!

Tartu rk blogi 11. aprillil 2012

Mäletan lapseeast üht lorilaulukest: „Pioneer ei karda kurja hunti, annab talle vastu lonti!“ See lugu tuli mulle meelde kenal pühapäeval, kui Pala kultuurimajas üritasime Ulvi juhatusel ja Aira toetusel teha nn verist näitemängu ehk esmaabi situatsiooniõpet. Üks asi on teooria ja selles osas ei saa ka kunagi endale kindel olla, sest loed omateada materjale ja saad nagu väga hästi aru, aga kui vaja sedasama tarkust praktikasse pista, siis ... ongi „hunt vastas“.

Loe lähemalt siit

FastLion CMS

Naiskodukaitsjad ei karda verd

Naiskodukaitsjad ei karda verd

Loe lähemalt siit ← Eelmine Motivatsiooniõhtu Palamusel Järgmine → Dünaamiline nädal Kevadtormil (Triin V) Mäletan lapseeast üht lorilaulukest: „Pioneer ei karda kurja hunti, annab talle vastu lonti!“ See lugu tuli mulle meelde kenal pühapäeval, kui Pala kultuurimajas üritasime Ulvi juhatusel ja Aira toetusel teha nn verist näitemängu ehk esmaabi situatsiooniõpet. Üks asi on teooria ja selles osas ei saa ka kunagi endale kindel olla, sest loed omateada materjale ja saad nagu väga hästi aru, aga kui vaja sedasama tarkust praktikasse pista, siis ... ongi „hunt vastas“.

Naiskodukaitsjad ei karda verd ega hunti!

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse