Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Motivatsiooniõhtu Palamusel Motivatsiooniõhtu Palamusel Kui viimased naiskodukaitsjad kohale jõudsid, oli ekskursioon juba alanud. Palamuse koolimuuseumi direktor Arne Tegelman pajatas endisaegsest koolist, naised uudistasid vanu tunnistusi, koolitarbeid ja -pinke ning kõrvalruumist paistsid punane Tootsi maakera ja toatäis vanu stiilseid voodeid. Põhja-Tartumaa jaoskonna korraldatud motivatsiooniüritus oligi hoo sisse saanud. Mõnuga istuti vanade koolipinkide taga, imetleti tsaariaegseid õppepilte-plakateid ja kuulati hr Tegelmani. Siis hakkas korraga kiire ning Oskar Lutsu valvsa pilgu alt läbi lipsates võeti suund klaasikotta. Loe lähemalt siit ← Eelmine AK 4 teooria ja laskeharjutus Järgmine → Naiskodukaitsjad ei karda verd ega hunti! Motivatsiooniõhtu Palamusel

Motivatsiooniõhtu Palamusel

Tartu rk blogi 5. aprillil 2012

Kui viimased naiskodukaitsjad kohale jõudsid, oli ekskursioon juba alanud. Palamuse koolimuuseumi direktor Arne Tegelman pajatas endisaegsest koolist, naised uudistasid vanu tunnistusi, koolitarbeid ja -pinke ning kõrvalruumist paistsid punane Tootsi maakera ja toatäis vanu stiilseid voodeid. Põhja-Tartumaa jaoskonna korraldatud motivatsiooniüritus oligi hoo sisse saanud. Mõnuga istuti vanade koolipinkide taga, imetleti tsaariaegseid õppepilte-plakateid ja kuulati hr Tegelmani. Siis hakkas korraga kiire ning Oskar Lutsu valvsa pilgu alt läbi lipsates võeti suund klaasikotta.

Loe lähemalt siit

FastLion CMS

Motivatsiooniõhtu Palamusel

Motivatsiooniõhtu Palamusel

Loe lähemalt siit ← Eelmine AK 4 teooria ja laskeharjutus Järgmine → Naiskodukaitsjad ei karda verd ega hunti! Kui viimased naiskodukaitsjad kohale jõudsid, oli ekskursioon juba alanud. Palamuse koolimuuseumi direktor Arne Tegelman pajatas endisaegsest koolist, naised uudistasid vanu tunnistusi, koolitarbeid ja -pinke ning kõrvalruumist paistsid punane Tootsi maakera ja toatäis vanu stiilseid voodeid. Põhja-Tartumaa jaoskonna korraldatud motivatsiooniüritus oligi hoo sisse saanud. Mõnuga istuti vanade koolipinkide taga, imetleti tsaariaegseid õppepilte-plakateid ja kuulati hr Tegelmani. Siis hakkas korraga kiire ning Oskar Lutsu valvsa pilgu alt läbi lipsates võeti suund klaasikotta.

Motivatsiooniõhtu Palamusel

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse