Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Naiskodukaitsjad analüüsisid suhtekorralduse tulemusi Naiskodukaitsjad analüüsisid suhtekorralduse tulemusi Laupäeval, 20. oktoobril analüüsisid Viru ringkonna avalike suhete erialagrupi ja maleva teavitusgrupi liikmed Rakveres Kunderi seltsi ruumides esmakordselt ringkonna ja maleva suhtekorralduse tulemusi. Foto: Velli Ehasalu ← Eelmine Fotojahi oktoobrikuu teema on „Sügise nägu“ Järgmine → Isadepäeva perepidu väärtustab mehiseid ameteid Naiskodukaitsjad analüüsisid suhtekorralduse tulemusi

Naiskodukaitsjad analüüsisid suhtekorralduse tulemusi

Kristel Kitsing 20. okt. 2012

Laupäeval, 20. oktoobril analüüsisid Viru ringkonna avalike suhete erialagrupi ja maleva teavitusgrupi liikmed Rakveres Kunderi seltsi ruumides esmakordselt ringkonna ja maleva suhtekorralduse tulemusi.

Naiskodukaitsjad analüüsisid suhtekorralduse tulemusi
Lindau sõnul sõltuvad organisatsioonid üha enam sellest, milline on nende meediapilt. Foto: Velli Ehasalu
Naiskodukaitsjad analüüsisid suhtekorralduse tulemusi
Naiskodukaitse avalike suhete grupi liige Marit uudistab, millise tonaalsusega kajastab meedia organisatsiooni seisukohalt olulist valdkonda. Foto: Velli Ehasalu

„Iga tegevus on mõistlik eesmärgistada ja eesmärke peab olema võimalik mõõta – kuidas muidu me teame, kas oleme eesmärgi saavutanud,“ sõnas Viru maleva teavituspealik Kristel Kitsing rõhutades meediamonitoooringu kui organisatsiooni  lühi- ja pikaajaliste eesmärkide toetavat rolli. „Seni on analüüs toimunud vaid minu peas. Hea, kui on tegusaid mõttekaaslasi, kellega koos analüüs saab ka paberil fikseeritud,“ arvas ta.

 

Tänaseks Tallinnasse elama ja tööle asunud ajakirjanduse ja suhtekorralduse eriala bakalaurusekraadiga lõpetanud Katri Lindau andis seminaril ülevaate meediamonitooringust ja selle kasutamisest. Endine Virumaa Teataja reporter Lindau jagas ka praktilisi võimalusi organisatsiooni rahulolu analüüsimiseks ja selle võrdluse loomiseks välise mainega.

 

Arutelu ja praktiliste näidete varal leidsid naiskodukaitsjad süsteemi, mil moel meediamonitooringut oma ringkonna ja maleva hüvanguks kasutada. „Üevaade meediamonitooringust ja selle kasutamisest oli väga sisukas. Kavatseme monitooringu tabeli ja ülesannete jaotuse peagi välja töötada, et see 2013 juba töösse rakendada,“ sõnas Viru maleva teavitusgrupi liige Velli Ehasalu.

 

Meediamonitooring on uuring, mis jälgib järjepidevalt kuidas ja millise tonaalsusega kajastab meedia organisatsiooni või selle tegevuse seisukohalt olulist valdkonda. Monitooritakse tavaliselt sõnumite vormi , sisu, esitamise viisi, aega, kohta, jne.

Naiskodukaitsjad analüüsisid suhtekorralduse tulemusi
Katri Lindau (vasakul) selgitab teavituspealikule, kui olulisel kohal on analüüs ka kirja panna. Foto: Velli Ehasalu

FastLion CMS

Naiskodukaitsjad analüüsisid suhtekorralduse tulemusi

Naiskodukaitsjad analüüsisid suhtekorralduse tulemusi

Lindau sõnul sõltuvad organisatsioonid üha enam sellest, milline on nende meediapilt Foto: Velli Ehasalu Naiskodukaitse avalike suhete grupi liige Marit uudistab, millise tonaalsusega kajastab meedia organisatsiooni seisukohalt olulist valdkonda Laupäeval, 20. oktoobril analüüsisid Viru ringkonna avalike suhete erialagrupi ja maleva teavitusgrupi liikmed Rakveres Kunderi seltsi ruumides esmakordselt ringkonna ja maleva suhtekorralduse tulemusi.

Naiskodukaitsjad analüüsisid suhtekorralduse tulemusi

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse