Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt
Naiskodukaitsja Katrin Smirnova tuli juunioride Euroopa meistriks Naiskodukaitsja Katrin Smirnova tuli Horvaatias Osijekis toimuvate laskmise Euroopa meistrivõistlustel oli kolmapäeval kavas harjutus 60 lasku 50 meetrilt lamades juunioridele. 56 sportlase konkurentsis tuli Euroopa meistriks suurepärase võistluse teinud Katrin Smirnova, kelle tulemuseks oli 624,6 silma. Laskesport Rahvusvaheline Võistlused ← Eelmine Naiskodukaitse kutsub üles mälestama võõrvõimude repressioonide tõttu kannatanuid Järgmine → Kaitseminister tänas riigikaitse silmapaistvaid edasiviijaid Naiskodukaitsja Katrin Smirnova tuli juunioride Euroopa meistriks

Naiskodukaitsja Katrin Smirnova tuli juunioride Euroopa meistriks

27. mail 2021

Horvaatias Osijekis toimuvate laskmise Euroopa meistrivõistlustel oli kolmapäeval kavas harjutus 60 lasku 50 meetrilt lamades juunioridele. 56 sportlase konkurentsis tuli Euroopa meistriks suurepärase võistluse teinud Katrin Smirnova, kelle tulemuseks oli 624,6 silma.

Teise koha saavutas Poola sportlane Michal Chojnowski 623 ja pronksmedali võitis Tšehhi laskur Veronika Blazikova 622,8 silmaga.

Teistest Eesti laskuritest sai Anastassia Olewicz 24. koha 611,6 silmaga ja Marleen Riisaar 49. koha 601,5 silmaga.

Tegemist oli vabaklassi võistlusega, kus osaleda said nii neiud kui ka noormehed. Esikaheksas oli lõpuks viis neiut ja kolm noormeest.

Katrin Smirnova on endine kodutütar ning nüüdne naiskodukaitsja Alutaguse ringkonnas.

FastLion CMS

Naiskodukaitsja Katrin Smirnova tuli

Foto: Risto Aarrekivi Teise koha saavutas Poola sportlane Michal Chojnowski 623 ja pronksmedali võitis Tšehhi laskur Veronika Blazikova 622,8 silmaga Teistest Eesti laskuritest sai Anastassia Olewicz 24 Horvaatias Osijekis toimuvate laskmise Euroopa meistrivõistlustel oli kolmapäeval kavas harjutus 60 lasku 50 meetrilt lamades juunioridele. 56 sportlase konkurentsis tuli Euroopa meistriks suurepärase võistluse teinud Katrin Smirnova, kelle tulemuseks oli 624,6 silma.