Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Kaitseminister tänas riigikaitse silmapaistvaid edasiviijaid Kaitseminister tänas riigikaitse silmapaistvaid Kaitseminister Kalle Laanet andis 11. juunil Eesti Sõjamuuseumi õuel toimunud tseremoonial üle teenetemärgid riigikaitsesse erakordselt panustanud inimestele. Taaskord on selle au väärilisi ka naiskodukaitsjate seas. ← Eelmine Naiskodukaitsja Katrin Smirnova tuli juunioride Euroopa meistriks Järgmine → Võidutule viivad maakondadesse iseseisvuse taastamise eakaaslased Kaitseminister tänas riigikaitse silmapaistvaid edasiviijaid

Kaitseminister tänas riigikaitse silmapaistvaid edasiviijaid

16. juunil 2021

Kaitseminister Kalle Laanet andis 11. juunil Eesti Sõjamuuseumi õuel toimunud tseremoonial üle teenetemärgid riigikaitsesse erakordselt panustanud inimestele. Taaskord on selle au väärilisi ka naiskodukaitsjate seas.

Kaitseminister tänas riigikaitse silmapaistvaid edasiviijaid
Foto: Ardi Hallismaa

Naiskodukaitsjate ridadest pälvis

hõberinnamärgi Kaisa Niilo erakordse panuse eest Naiskodukaitse arendamisel ja "Anname Au" kampaania korraldamisel Võrumaa ringkonnas.

Silmapaistva panuse eest COVID-19 kriisi lahendamisse ning evakuatsioonivaldkonna arendamisse pälvis kuldrinnamärgi Airi Tooming ning hõberinnamärgi Sälli Hinrikus.

 

„Riigikaitse eduloo taga seisavad tuhanded kaitseväelased, kaitseliitlased, reservistid, ametnikud ja spetsialistid ning koostööpartnerid avalikust ja erasektorist, sealhulgas muidugi teie, siinviibijad, kelle jõupingutusi ja pühendumust ei ole võimalik alahinnata,“ sõnas Laanet vastuvõtul.

Naiskodukaitsjatest on varasemalt kuldrinnamärgi pälvinud Elle Vinni, Piret Taim, Helen Allas, Elisa Jakson ja Ave Proos, hõberinnamärgid Monika Ristisaar, Jane Koitlepp ja Marit Antik.

FastLion CMS

Kaitseminister tänas riigikaitse silmapaistvaid

Kaitseminister tänas riigikaitse silmapaistvaid

Foto: Ardi Hallismaa Naiskodukaitsjate ridadest pälvis hõberinnamärgi Kaisa Niilo e rakordse panuse eest Naiskodukaitse arendamisel ja "Anname Au" kampaania korraldamisel Võrumaa ringkonnas Silmapaistva panuse eest COVID-19 kriisi lahendamisse ning evakuatsioonivaldkonna arendamisse pälvis kuldrinnamärgi Airi Tooming ning hõberinnamärgi Sälli Hinrikus Kaitseminister Kalle Laanet andis 11. juunil Eesti Sõjamuuseumi õuel toimunud tseremoonial üle teenetemärgid riigikaitsesse erakordselt panustanud inimestele. Taaskord on selle au väärilisi ka naiskodukaitsjate seas.

Kaitseminister tänas riigikaitse silmapaistvaid edasiviijaid

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse