Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Naiskodukaitsest leiad sõbrad kogu eluks Naiskodukaitsest leiad sõbrad kogu On õnn, kui saad kõike koos teha oma sõbraga. Naiskodukaitses leiad tõelised sõbrad! Head sõbrapäeva kõigile naiskodukaitsjatele! Foto: erakogu ← Eelmine Naisena meeste maailmas Järgmine → Naiskodukaitsjad õpetasid hakkama saama ootamatutes olukordades Naiskodukaitsest leiad sõbrad kogu eluks

Naiskodukaitsest leiad sõbrad kogu eluks

Kristel Kitsing 14. veebr. 2023

On õnn, kui saad kõike koos teha oma sõbraga. Naiskodukaitses leiad tõelised sõbrad! Head sõbrapäeva kõigile naiskodukaitsjatele!

 

Evely Press

 

Minu sõbraks on Tiina Arras Naiskodukaitse Jõgeva ringkonnast. Tiina on üks ülilahe optimist, kelle arvates on igale olukorrale täiuslik lahendus. Olen tänulik, et meie 21 aastat tagasi alanud sõprus koolis sai viis aastat tagasi tänu Naiskodukaitse evakuatsioonirühma tegemistele taas lõkkele löödud.

Naiskodukaitsest leiad sõbrad kogu eluks
Evely ja Tiina. Foto: erakogu

Veel on ägedad sõbrad Viru ringkonnast – Karmen Kraut ja Erika Klein. Nad on parajad teletupsud, kellega läheks iga kell luurele (või koormusmatkale). Ja kui kodus korralikku kohvi ei saa, siis nende ukse taga võib alati koputamas käia.

Naiskodukaitsest leiad sõbrad kogu eluks
Karmen Kraut (vasakul) ja Erika Klein. Foto: erakogu

Ja veel siis Kaja, kelleta Pihlaka sefiirikorvikesed ei maitse üldse nii hästi kui koos temaga. Ta on alati telefonikõne kaugusel ja aitamas 24/7 nii nõu kui jõuga. Meie ühised (laste)basseinis käigud on nagu teraapia!

Naiskodukaitsest leiad sõbrad kogu eluks
Evely ja Kaja (paremal). Foto: erakogu

Mariella Liivak

 

Mina olen leidnud endale ühe väga ägeda naiskodukaitsjast sõbra Margiti. Oleme koos nii palju ägedaid asju teinud: näiteks käisime koos õppusel Kilp, millest on väga palju emotsioone ja mälestusi. Need ajavad meid siiani naerma ajavad. Oleme korduvalt olnud koos metsalaagrites, viimased kaks aastat koos ringkonna juhatuses, korraldanud meie esimese üleelamislaagri, käime laskmas, trennis ja kõigele lisaks ka töötame koos. Me ei oska teineteisele "ei" öelda ja nii me satume üheskoos huvitavatesse olukordadesse. Margit. Aitäh, et minu jaoks olemas oled!

Naiskodukaitsest leiad sõbrad kogu eluks
Mariella ja Margit. Foto: Kristel Kitsing

Greete Toming

 

Minu sõber on Maris. Oleme sõbrannadena ühist rada tuianud juba pikki aastaid. Aasta tagasi otsustasime koos, et seame sammud Naiskodukaitsesse, vaatame, mida uut on veel maailmas teada saada ja mida me ise kahekesi läbi Naiskodukaitse Eestile ja meie kogukondadele pakkuda saame. Tean juba ammust ajast, et Manniga võib minna nii luurele kui rindele, nüüd siis ongi vaja veidi teooriat lihtsalt juurde õppida. Praktikas oleme koos katsetanud kõike alates pikkadest reisidest kuni SUP-matkadeni, kahtlastest toitudest kudumiseni. Maris on julge, ettevõtlik, hooliv ja tähelepanelik, nobe ja nutikas, kõige muhedama huumorimeelega ja mis kõige olulisem – alati olemas!

Naiskodukaitsest leiad sõbrad kogu eluks
Maris (vasakul) ja Greete. Foto: erakogu

Kaia Laur

 

Mul täitub pärast sõbrapäeva aasta Naiskodukaitses. Olen siit leidnud palju toredaid teekaaslasi, ühte pean parimaks.

Me kohtusime 2022. aasta kevadel, kui sõitsime Jõgevale baasväljaõppe ohutushoiu praktilisele õppusele. Jutt klappis, maailmavaade ja väärtused samuti.

 

Sellest ajast peale oleme koos läbinud baasväljaõppe, leidnud väljundi evakuatsioonirühma meedikutena ja praegu õpime sanitari erialakoolitusel.

Meil on sarnane maailmavaade ja huvi meditsiini ning kodukaitse vastu. Me aitame, toetame ja täiendame teineteist.

 

Minu naiskodukaitsjast sõbra nimi on Piia Vodja.

Naiskodukaitsest leiad sõbrad kogu eluks
Kaia ja Piia (paremal). Foto: erakogu

Kaja Tammeoks

 

Minu üks suurim naiskodukaitsjast sõber on Evely. Ilma Naiskodukaitseta poleks me kindlasti kokku saanud. Evely on nö minu inimene ja temaga me teeme igasuguseid „pättuseid". Kunagi sai naerda, et oleme partners in crime. Kuna meie lapsed on samas vanuses, siis oleme käinud nii ujumas, piknikutel kui ka muid põnevaid asju teinud. Mul on väga hea meel, et ta olemas on!

Naiskodukaitsest leiad sõbrad kogu eluks
Evely (vasakul) ja Kaja. Foto: erakogu

FastLion CMS

Naiskodukaitsest leiad sõbrad kogu

Naiskodukaitsest leiad sõbrad kogu

Evely Press Minu sõbraks on Tiina Arras Naiskodukaitse Jõgeva ringkonnast Tiina on üks ülilahe optimist, kelle arvates on igale olukorrale täiuslik lahendus On õnn, kui saad kõike koos teha oma sõbraga. Naiskodukaitses leiad tõelised sõbrad! Head sõbrapäeva kõigile naiskodukaitsjatele!

Naiskodukaitsest leiad sõbrad kogu eluks

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse