Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Naiskodukaitse tähistab 91. aastapäeva Naiskodukaitse tähistab 91 aastapäeva Pühapäeval, 2. septembril tähistab Naiskodukaitse Põlvamaal Varbuse Muusikamõisas piduliku aktuse ja vastuvõtuga 91. aastapäeva. innerHTML = writetospan; kaid[no-Smpam)i.peterkop@kaitseliit.ee Tähtpäevad ← Eelmine Naiskodukaitse õppusel SIIL: pingutus kandis vilja Järgmine → Võrumaa naised Pitkal – tulime, osalesime, võitsime! Naiskodukaitse tähistab 91. aastapäeva

Naiskodukaitse tähistab 91. aastapäeva

31. augustil 2018

Pühapäeval, 2. septembril tähistab Naiskodukaitse Põlvamaal Varbuse Muusikamõisas piduliku aktuse ja vastuvõtuga 91. aastapäeva.

Naiskodukaitse aastapäeval antakse muuhulgas ühele organisatsiooni liikmele pidulikult üle Liiliaristi III klassi teenetemedal. Liiliaristi põhiklasse antakse välja tegevliikmetele eeskujuliku teenistuse eest organisatsioonis.

 

Liiliaristi III klassi kavaler Sirle Baldesport-Märss on organisatsiooni liige alates 2001. aastast. Aastatel 2003-2006 oli ta Tallinna ringkonna esinaine, järgnevad 3 aastat Naiskodukaitse Keskjuhatuse liige. Hindamatu on Sirle panus välitoitlustuse arendamisse ringkonnas - ta on õpetanud baasväljaõppe toitlustusmoodulitel ning juhtinud aastaid toitlustusgrupi tööd. Ta on aastaid esindanud edukalt oma ringkonda erinevatel laskevõistlustel ning Naiskodukaitset erinevatel luurevõistlustel. Sirle on hinnatud kaaslane, kelle toe peale võib alati kindel olla.

 

Naiskodukaitse tähistab 91. aastapäeva
Foto: Merle Rüütel

Naiskodukaitse aastapäeval osalevad kutsutud külalistena Kaitseliidu ülem kindralmajor Meelis Kiili ja ligi 150 naiskodukaitsjat ringkondadest üle Eesti.

 

Naiskodukaitse on üle-eestiline vabatahtlik naisi koondav organisatsioon, mis annab oma panuse riigikaitsesse ja ühiskonna arengusse läbi Kaitseliidu tegevuses osalemise, kodanike harimise ning isamaaliste traditsioonide hoidmise. Praeguse seisuga on Naiskodukaitses enam kui 2500 liiget.

 

Lisainfo:

Kaidi Peterkop
59126060

 

FastLion CMS

Naiskodukaitse tähistab 91 aastapäeva

Naiskodukaitse tähistab 91 aastapäeva

Naiskodukaitse aastapäeval antakse muuhulgas ühele organisatsiooni liikmele pidulikult üle Liiliaristi III klassi teenetemedal Liiliaristi põhiklasse antakse välja tegevliikmetele eeskujuliku teenistuse eest organisatsioonis Pühapäeval, 2. septembril tähistab Naiskodukaitse Põlvamaal Varbuse Muusikamõisas piduliku aktuse ja vastuvõtuga 91. aastapäeva.

Naiskodukaitse tähistab 91. aastapäeva

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse