Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Naiskodukaitse osaleb võidupüha paraadil Naiskodukaitse osaleb võidupüha paraadil Selleaastane Kaitseliidu Võidupüha paraad toimub Raplas, Raplas Ühisgümnaasiumi staadionil 23. juunil algusega kell 11. 00. Naiskodukaitse jaoks muudab paraadi eriliseks tõsiasi, et esmakordselt paraadi ajaloos viivad võidutule maakondadesse õrnema soo esindajada - Naiskodukaitse ja Kodutütarde organisatsioonide liikmed. Mõlemal organisatsioonil on tänavu juubel - Kodutütred tähistasid jaanuaris 75. aastapäeva, naiskodukaitsjad peavad 80. sünnipäeva augusti lõpus. ← Eelmine Naiskodukaitse laskevõistluse võitis Alutaguse ringkonna võistkond Järgmine → Toimub Naiskodukaitse spordilaager Naiskodukaitse osaleb võidupüha paraadil

Naiskodukaitse osaleb võidupüha paraadil

21. juunil 2007

Selleaastane Kaitseliidu Võidupüha paraad toimub Raplas, Raplas Ühisgümnaasiumi staadionil 23. juunil algusega kell 11.00. Naiskodukaitse jaoks muudab paraadi eriliseks tõsiasi, et esmakordselt paraadi ajaloos viivad võidutule maakondadesse õrnema soo esindajada - Naiskodukaitse ja Kodutütarde organisatsioonide liikmed. Mõlemal organisatsioonil on tänavu juubel - Kodutütred tähistasid jaanuaris 75. aastapäeva, naiskodukaitsjad peavad 80. sünnipäeva augusti lõpus.

Paraadil osalevad Kaitseliidu Rapla, Harju, Tallinna, Järva, Pärnumaa ja Lääne maleva üksused. Naiskodukaitse, Kodutütarde ja Noorte Kotkaste rühmad, samuti maaväe, mereväe ja piirivalve üksused ja kaks orkestrit. Pealtvaatajatele on avatud sõjatehnika näitus, pakutakse sõdurisuppi ja jagatakse suveniire.

Eesti Vabariigi president Toomas Hendrik Ilves annab võidutule maakondade tuletoojatele üle 23. juunil kell 11 algaval võidupüha paraadil Rapla Ühisgümnaasiumi staadionil. Iga ringkonna naiskodukaitsja ja kodutütar koos viivad võidutule kodumaakonda, kus see antakse maakaitsepäeva tähistamise üritustel omakorda üle valdade esindajatele, et see jõuaks nii kogu Eesti jaanituledeni.

Seitse Naiskodukaitse ringkonda on valinud oma maakonda esindama ringkonna esinaise, ülejäänud piirkondadest saabuvad paraadile tublimad tegevliikmed.
Naiskodukaitse osaleb võidupüha paraadil

FastLion CMS

Naiskodukaitse osaleb võidupüha paraadil

Naiskodukaitse osaleb võidupüha paraadil

Paraadil osalevad Kaitseliidu Rapla, Harju, Tallinna, Järva, Pärnumaa ja Lääne maleva üksused Naiskodukaitse, Kodutütarde ja Noorte Kotkaste rühmad, samuti maaväe, mereväe ja piirivalve üksused ja kaks orkestrit Selleaastane Kaitseliidu Võidupüha paraad toimub Raplas, Raplas Ühisgümnaasiumi staadionil 23. juunil algusega kell 11.00. Naiskodukaitse jaoks muudab paraadi eriliseks tõsiasi, et esmakordselt paraadi ajaloos viivad võidutule maakondadesse õrnema soo esindajada - Naiskodukaitse ja Kodutütarde organisatsioonide liikmed. Mõlemal organisatsioonil on tänavu juubel - Kodutütred tähistasid jaanuaris 75. aastapäeva, naiskodukaitsjad peavad 80. sünnipäeva augusti lõpus.

Naiskodukaitse osaleb võidupüha paraadil

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse