Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Naiskodukaitse laskevõistluse võitis Alutaguse ringkonna võistkond Naiskodukaitse laskevõistluse võitis Alutaguse Naiskodukaitse laskevõistlus 2007 toimus 2. juunil Kaiu lasketiirus. Võistkondliku esikohaga kaasneva rändkarika viis juba teist aastat koju Naiskodukaitse Alutaguse võistkond koosseisus Pille Pihelgas, Ene Lättemaa, Larissa Peters, Natalja Küttis, Jekaterina Tihhomirova ja Irina Vassiljeva. Individuaalselt saavutas Alutaguse ringkonna esindaja Jekaterina Tihhomirova esikoha nii sportpüssi kui ka õhupüssi arvestuses. Parim individuaalne laskur sportpüstoli arvestuses oli Karin Muru Tallinna ringkonnast. Pildil: Naiskodukaitse Valga ringkonna võistkond ← Eelmine Naiskodukaitse Saaremaa ringkond valib aasta ema Järgmine → Naiskodukaitse osaleb võidupüha paraadil Naiskodukaitse laskevõistluse võitis Alutaguse ringkonna võistkond

Naiskodukaitse laskevõistluse võitis Alutaguse ringkonna võistkond

4. juunil 2007

Naiskodukaitse laskevõistlus 2007 toimus 2. juunil Kaiu lasketiirus. Võistkondliku esikohaga kaasneva rändkarika viis juba teist aastat koju Naiskodukaitse Alutaguse võistkond koosseisus Pille Pihelgas, Ene Lättemaa, Larissa Peters, Natalja Küttis, Jekaterina Tihhomirova ja Irina Vassiljeva. Individuaalselt saavutas Alutaguse ringkonna esindaja Jekaterina Tihhomirova esikoha nii sportpüssi kui ka õhupüssi arvestuses. Parim individuaalne laskur sportpüstoli arvestuses oli Karin Muru Tallinna ringkonnast.

Esikoha saavutanud võistkonna punktisumma oli ülekaalukas, neile järgnesid juba tasavägisemas võistluses Valga ringkond (Raili Siimann, Oksana Maškovskaja, Janne Salumäe, Viia Kaldam, Heili Mets ja Maila Samulin) ja Tallinna ringkond (Katre Noor, Milana Neemelaid, Sirle Baldesport, Karin Muru, Kadi Kalbin ja Riina Mäemets).

Laskevõistlusel osalesid Naiskodukaitse ringkondade 6-liikmelised võistkonnad, võisteldi sportpüstoli ja – püssi ning õhupüssi arvestuses. Võistluste peakohtunikuks oli Kaiu lasketiiru ülem Endel Kaasiku.
Naiskodukaitse laskevõistluse võitis Alutaguse ringkonna võistkond
Pildil: Naiskodukaitse Valga ringkonna võistkond

FastLion CMS

Naiskodukaitse laskevõistluse võitis Alutaguse

Naiskodukaitse laskevõistluse võitis Alutaguse

Esikoha saavutanud võistkonna punktisumma oli ülekaalukas, neile järgnesid juba tasavägisemas võistluses Valga ringkond (Raili Siimann, Oksana Maškovskaja, Janne Salumäe, Viia Kaldam, Heili Mets ja Maila Samulin) ja Tallinna ringkond (Katre Noor, Milana Neemelaid, Sirle Baldesport, Karin Muru, Kadi Kalbin ja Riina Mäemets) Laskevõistlusel osalesid Naiskodukaitse ringkondade 6-liikmelised võistkonnad, võisteldi sportpüstoli ja – püssi ning õhupüssi arvestuses Naiskodukaitse laskevõistlus 2007 toimus 2. juunil Kaiu lasketiirus. Võistkondliku esikohaga kaasneva rändkarika viis juba teist aastat koju Naiskodukaitse Alutaguse võistkond koosseisus Pille Pihelgas, Ene Lättemaa, Larissa Peters, Natalja Küttis, Jekaterina Tihhomirova ja Irina Vassiljeva. Individuaalselt saavutas Alutaguse ringkonna esindaja Jekaterina Tihhomirova esikoha nii sportpüssi kui ka õhupüssi arvestuses. Parim individuaalne laskur sportpüstoli arvestuses oli Karin Muru Tallinna ringkonnast.

Naiskodukaitse laskevõistluse võitis Alutaguse ringkonna võistkond

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse