Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Naiskodukaitse ootab osalejaid Tallinna lähistel toimuvasse ohutushoiulaagrisse õppima kriisiolukordadeks valmistumist Naiskodukaitse ootab osalejaid Tallinna Naiskodukaitse korraldab 20. -21. juulil Männikul Harjumaal ohutushoiulaagri organisatsiooni mitte kuuluvatele naistele, et arendada nende individuaalseid oskuseid kriisiolukorras hakkama saamiseks. Laagrite korraldamise eesmärgiks on tõsta inimeste teadlikkust ning valmisolekut erinevateks kriisiolukordadeks. ← Eelmine Naiskodukaitse tuletoojad 2024 Naiskodukaitse ootab osalejaid Tallinna lähistel toimuvasse ohutushoiulaagrisse õppima kriisiolukordadeks valmistumist

Naiskodukaitse ootab osalejaid Tallinna lähistel toimuvasse ohutushoiulaagrisse õppima kriisiolukordadeks valmistumist

1. juulil 2024

Naiskodukaitse korraldab 20.-21. juulil Männikul Harjumaal ohutushoiulaagri organisatsiooni mitte kuuluvatele naistele, et arendada nende individuaalseid oskuseid kriisiolukorras hakkama saamiseks. Laagrite korraldamise eesmärgiks on tõsta inimeste teadlikkust ning valmisolekut erinevateks kriisiolukordadeks.

Naiskodukaitse ootab osalejaid Tallinna lähistel toimuvasse ohutushoiulaagrisse õppima kriisiolukordadeks valmistumist
"Ole valmis !" laager 2023. aastal Võrumaal (foto Egle Davõdov)

Ohutushoiulaager on hea võimalus saada koolitust eluks vajalikel teemadel. Sarnast laagrit on Naiskodukaitse korraldanud juba seitse korda ning aastate jooksul on kokku koolitatud enam kui 500 naist üle Eesti. Laager on osalejatele tasuta ja praktilise suunaga – iga teema juures saab käed külge panna ja kõike ise proovida. Võimalus on harjutada esmaabi andmist, proovida ise tuld kustutada ja õppida, kuidas metsas hakkama saada. Lisaks on osalejatel võimalik piiluda militaarmaailma ehk end maskeerida, proovida, kuidas sõdurid metsas ise süüa teevad, koolitada end sidepidamises, püssi lasta ning ööbida sõduritelgis.

 

"Ole valmis!" laager - 20.-21. juuli 2024, Männiku, Harjumaa

Meie kahepäevases laagris saad:
* õppida ja harjutada esmaabi andmist

* proovida ise tuld kustutada
* õppida, kuidas metsas hakkama saada
* püssi lasta
* proovida, kuidas sõdurid metsas ise süüa teevad
* maskeerimist
* õppida, kuidas sidet pidada, kui telefoni ei ole
* ööbida sõduritelgis
* uusi tutvusi ja chilli
* ja muud põnevat...

 

REGISTREERUMINE laagrisse siin:

https://forms.gle/3DhjRhpBQn6k5d78A

 

Laagri Facebooki leht:

https://www.facebook.com/events/940220571130268

Laagrite vastu on huvi suur

Naiskodukaitse arendusspetsialisti Elisa Jaksoni sõnul on ohutushoiulaagrid populaarsed: „Huvi laagrite vastu on suur just seetõttu, et sealt saab teadmisi ja praktilisi võtteid esmaabist enesekaitseni või matkatarkustest koduste evakuatsioonivarude soetamiseni. Varasematel aastatel laagris juba osalenud naisi, kes endiselt nende teemade vastu huvi tunnevad, ootame liituma Naiskodukaitsega - organisatsiooni liikmed saavad sarnast väljaõpet juba süvendatult erinevate õppuste ja koolituste käigus,“ lisas Jakson.

 

Laagri korralduses on hoolitsetud ka selle eest, et naistel ei jääks laagris osalemata lapsehoidja puudumise tõttu – osalejad saavad laagrisse kaasa võtta oma 7+ aasta vanused lapsed, kellele on korraldatud ohutusteemalised õppetoad sobivas mängulises võtmes.

 

Naiskodukaitse on üle-eestiline vabatahtlik naisi koondav organisatsioon, mis annab oma panuse riigikaitsesse ja ühiskonna arengusse läbi Kaitseliidu tegevuses osalemise, kodanike harimise ning isamaaliste traditsioonide hoidmise. Ühe olulise suunana arendab Naiskodukaitse elanikkonnakaitse valdkonda. Iga Naiskodukaitse liige suudab hädaolukorras ise hakkama saada ja ka teisi aidata. Praeguse seisuga on Naiskodukaitses enam kui 3800 liiget.

FastLion CMS

Naiskodukaitse ootab osalejaid Tallinna

Naiskodukaitse ootab osalejaid Tallinna

"Ole valmis !" laager 2023 aastal Võrumaal (foto Egle Davõdov) Ohutushoiulaager on hea võimalus saada koolitust eluks vajalikel teemadel Naiskodukaitse korraldab 20.-21. juulil Männikul Harjumaal ohutushoiulaagri organisatsiooni mitte kuuluvatele naistele, et arendada nende individuaalseid oskuseid kriisiolukorras hakkama saamiseks. Laagrite korraldamise eesmärgiks on tõsta inimeste teadlikkust ning valmisolekut erinevateks kriisiolukordadeks.

Naiskodukaitse ootab osalejaid Tallinna lähistel toimuvasse ohutushoiulaagrisse õppima kriisiolukordadeks valmistumist

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse