Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Naiskodukaitse juhid tegid möödunud aastast kokkuvõtteid Naiskodukaitse juhid tegid möödunud 7. -8. detsembril kogunesid Naiskodukaitse juhid Tartusse, et arutada tehtud tegemiste üle, üksteise kogemustest õppida ja pidada tulevikuplaane. Jõulurahu, tegutsemisindu ja turvalisust meile kõigile! ← Eelmine Lõuna-Tartumaa jaoskond on moodustatud! Järgmine → Naiskodukaitse ja Kodutütred annavad üle kingitused välismissioonidel teenivatele kaitseväelastele Naiskodukaitse juhid tegid möödunud aastast kokkuvõtteid

Naiskodukaitse juhid tegid möödunud aastast kokkuvõtteid

Kati Ojaver-Heidemann, Naiskodukaitse keskjuhatuse liige 9. detsembril 2013

7.-8. detsembril kogunesid Naiskodukaitse juhid Tartusse, et arutada tehtud tegemiste üle, üksteise kogemustest õppida ja pidada tulevikuplaane.

Naiskodukaitse juhid tegid möödunud aastast kokkuvõtteid
Naiskodukaitse juhid asjalikud õhkkonnas! Foto: Kati O.-H.

Esimesel päeval kuulasime ringkondade 2013. aastat kokkuvõtvaid ettekandeid. Hea oli näha, et igas ringkonnas on juurde tulnud uusi liikmeid, täismahus on läbi viidud baasväljaõpe, korraldatud vabariiklikke üritusi ja koolitatud oma liikmeid. Igal ringkonna esinaisel jätkus oma naiste kohta kiidusõnu.

 

Tuleb tõdeda, et on ka mõningaid murekohti – ollakse hädas nii tagasiside saamise kui liikmete aktiivsusega, samuti tuleb veel tööd teha erialagruppide töölehakkamise ja uute ettevõtlike juhtide leidmisega. Ehk tuleb siinkohal just õigeaegselt appi meie uus mentorprogramm? Mure on endiselt ka liikmemaksude tasumisega – oleme vabatahtlikult selle kohustuse omale võtnud, miks siis peab seda ikka ja jälle meelde tuletama? Minu jaoks on see au küsimus. Ka selles pole midagi häbiväärset kui mõnda meist aeg-ajalt rahalised raskused kimbutavad, sest koos leiame ju alati lahenduse. Aga palun - ärge lihtsalt unustage seda teha!

Naiskodukaitse juhid tegid möödunud aastast kokkuvõtteid
Võru ringkonna esinaine rääkimas oma naiste saavutustest. Foto: Kati O.-H.

 

Teisel päeval rääkis Naiskodukaitse esinaine Airi Tooming lahti uut Kaitseliidu seadust, Kaitseliidu kodukorda ja Naiskodukaitse põhikirja puudutavaid punkte ning vastas küsimustele, mis ei tahtnud ega tahtnud lõppeda. Õppepäevade lõpetuseks oodati meid Tartu AHAA-keskusesse, kus tegime kiirlennu avakosmosesse ning igaüks valmistas ülihelikiirusel omale led-valgustusega lumehelbekese.

Naiskodukaitse juhid tegid möödunud aastast kokkuvõtteid
Nii mõnigi mõte võttis meie esinaisel silma särama! Foto: Kati O.-H.

 

Üldmulje õppepäevadest ja aastast 2013 jäi hea, sest kõikide ringkondade esinaiste ja instruktorite näod jäid naeruseks ja tulevikumõtted rõõmsaks. Koos läbiarutatud muremõtted muutusid väiksemaks ja saabuv aasta on kindlasti väga lootusrikas. Iga ringkonna esindus sai kojuviimiseks kaasa raamatu „Naiskodukaitse tegevuse ülevaade 2011-2012”, millest paljud aktiivsed liikmed iseennast leiavad.

 

Ka meie esinaise Airi nägu väljendas rahulolu, mis aga kindlasti ei luba jääda loorberitele puhkama. :) Mina igatahes võtsin innukalt ette „Naiskodukaitse juhi retseptiraamatu”, et selles olevad asjalikud juhised uuesti läbi lugeda ja olla homme parem kui eile.

 

Jõulurahu, tegutsemisindu  ja turvalisust meile kõigile!

 

FastLion CMS

Naiskodukaitse juhid tegid möödunud

Naiskodukaitse juhid tegid möödunud

Naiskodukaitse juhid asjalikud õhkkonnas! Foto: Kati O -H 7.-8. detsembril kogunesid Naiskodukaitse juhid Tartusse, et arutada tehtud tegemiste üle, üksteise kogemustest õppida ja pidada tulevikuplaane.

Naiskodukaitse juhid tegid möödunud aastast kokkuvõtteid

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse