Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Naiskodukaitse ja Kodutütred annavad üle kingitused välismissioonidel teenivatele kaitseväelastele Naiskodukaitse ja Kodutütred annavad Kolmapäeval, 11. detsembril annavad naiskodukaitsjad Kaitseväe esindajatele üle 200 omakootud sõrmiku- ja sokipaari ning 200 purki sõdurimoosi, mis on jõulukingituseks välismissioonidel teenivatele Eesti kaitseväelastele. Kodutütred on omalt poolt kingituseks valmistanud paarsada jõulukaarti. aasta kudumeid! Foto: Kaitseliidu Peastaabi Avalike suhete osakond ← Eelmine Naiskodukaitse juhid tegid möödunud aastast kokkuvõtteid Järgmine → Naiskodukaitse andis üle kingitused missioonisõduritele Naiskodukaitse ja Kodutütred annavad üle kingitused välismissioonidel teenivatele kaitseväelastele

Naiskodukaitse ja Kodutütred annavad üle kingitused välismissioonidel teenivatele kaitseväelastele

Ave Proos, Naiskodukaitse esinaise asetäitja 10. detsembril 2013

Kolmapäeval, 11. detsembril annavad naiskodukaitsjad Kaitseväe esindajatele üle 200 omakootud sõrmiku- ja sokipaari ning 200 purki sõdurimoosi, mis on jõulukingituseks välismissioonidel teenivatele Eesti kaitseväelastele. Kodutütred on omalt poolt kingituseks valmistanud paarsada jõulukaarti.

Naiskodukaitse neljanda kudumisprojekti raames valmis sel aastal üle 200 paari kudumeid. Kudujaid oli umbes 100 igast Eesti nurgast, enamus Naiskodukaitse vabatahtlikud liikmed.

 

Sõdurimoosi valmistasid juba teist aastat Naiskodukaitse Lääne ringkonna naised, kes keetsid suures välikatlas maitsvat õunakeedist, mis pandi purki ja varustati samuti isetehtud siltidega.

 

„Heategemise soovist valminud rahvusmustrites kingitused on täis ürgset väge ning tuletavad missioonil olijatele meelde, et kaugel kodumaal mõeldakse nende peale,“ ütles Naiskodukaitse esinaine Airi Tooming.

 

Kingituse saavad Afganistanis, Kosovos, Malil, Leedus ja Türgis missioonidel teenivad Eesti kaitseväelased. Kingitused antakse Kaitseväe Logistikakeskuse Tugikeskuse esindajatele üle homme kell 11 Kaitseliidu peastaabis.

Naiskodukaitse ja Kodutütred annavad üle kingitused välismissioonidel teenivatele kaitseväelastele
Naiskodukaitsjad on välismissioonidel teenivatele kaitseväelastele sokke ja kindaid kudunud juba neli aastat! Pildil valik 2011. aasta kudumeid! Foto: Kaitseliidu Peastaabi Avalike suhete osakond

FastLion CMS

Naiskodukaitse ja Kodutütred annavad

Naiskodukaitse ja Kodutütred annavad

Naiskodukaitse neljanda kudumisprojekti raames valmis sel aastal üle 200 paari kudumeid Kudujaid oli umbes 100 igast Eesti nurgast, enamus Naiskodukaitse vabatahtlikud liikmed Kolmapäeval, 11. detsembril annavad naiskodukaitsjad Kaitseväe esindajatele üle 200 omakootud sõrmiku- ja sokipaari ning 200 purki sõdurimoosi, mis on jõulukingituseks välismissioonidel teenivatele Eesti kaitseväelastele. Kodutütred on omalt poolt kingituseks valmistanud paarsada jõulukaarti.

Naiskodukaitse ja Kodutütred annavad üle kingitused välismissioonidel teenivatele kaitseväelastele

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse