Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Naiskodukaitse ja kodutütred Tilsis südamekõnnil Naiskodukaitse ja kodutütred Tilsis 26. aprillil toimus Laheda vallas Tilsis üks kolmest Põlvamaa südamekõnnist «Sinu sammud loevad». Väikese esindusega oli kohal ka NKK ja KT eesmärgiga tutvustada Kaitseliidu allorganisatsioonide tegevust. Järgmine → Toitlustamise baasväljaõpe ühendas meeldiva kasulikuga Naiskodukaitse ja kodutütred Tilsis südamekõnnil

Naiskodukaitse ja kodutütred Tilsis südamekõnnil

Margit Õkva 4. mail 2012

26. aprillil toimus Laheda vallas Tilsis üks kolmest Põlvamaa südamekõnnist «Sinu sammud loevad». Väikese esindusega oli kohal ka NKK ja KT eesmärgiga tutvustada Kaitseliidu allorganisatsioonide tegevust.

Uudistajaid käis meie laua juures päris palju. Meelsasti täitsid naised ja tütarlapsed NKK küsimustiku organisatsiooni sobivuse kohta. Positiivne tulemus oli enamikule üllatav ning mitmed lisasid lehele juurde oma kontaktid, et organisatsiooni kohta rohkem teavet saada.

 

Meie äärmiselt rõõmsameelsed kodutütred olid pidevalt lastest ümbritsetud. Kodutütardel jätkus lastega muhedat juttu. Koos lahendati ka mõned salakirjad ja joonistati pilte.

 

Südamekünnil oli võimalik lasta mõõta oma kolesterooli- ja veresuhkrutaset. Ka mina ja Ainika lasime oma tervisenäitajaid kontrollida. Rõõm oli kuulda, et meie tervisenäitajad on täiesti korras. Ka vererõhk oli normis. Kui vedi norida, siis vööümermõõduga.

 

Üldharivat eurionfot jagas spdamekõnnil Europe Direct Põlvamaa infopunkt. Ly Kamja OÜ-st L.M Füsioteraapia tutvustas MBT rühti korrigeerivaid jalatseid. Tilsi Põhikooli direktori Aivo Roonurme juhendamisel si proovida õhupüssist lasketäpsust.

 

Tilsis südamekõnnil läks rajale 219 osalejat, keda lõppedes ootasid tervislikult krõmpsuvad suupisted ja rohked loosiauhinnad.

Naiskodukaitse ja kodutütred Tilsis südamekõnnil
Vasakult: Margit, Ainika, Kertu ja Marit

FastLion CMS

Naiskodukaitse ja kodutütred Tilsis

Naiskodukaitse ja kodutütred Tilsis

Uudistajaid käis meie laua juures päris palju Meelsasti täitsid naised ja tütarlapsed NKK küsimustiku organisatsiooni sobivuse kohta 26. aprillil toimus Laheda vallas Tilsis üks kolmest Põlvamaa südamekõnnist «Sinu sammud loevad». Väikese esindusega oli kohal ka NKK ja KT eesmärgiga tutvustada Kaitseliidu allorganisatsioonide tegevust.

Naiskodukaitse ja kodutütred Tilsis südamekõnnil

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse