Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Naiskodukaitse esindajad kohtusid Poola Seimi marssaliga Naiskodukaitse esindajad kohtusid Poola Naiskodukaitse esindajad kohtusid eelmisel neljapäeval Viimsi Sõjamuuseumis Poola Seimi marssali Elżbieta Witek’iga, kes avaldas soovi Poola Armee aastapäeva tähistamise üritusel Naiskodukaitse organisatsiooniga lähemat tutvust teha. Tähtpäeva üritusel kasutas Poola saatkond ka võimalust, et teiste hulgas tänada Lääne ringkonna naiskodukaitsjat Tiina Leesikut hea koostöö ning Poolast pärit Maria Laidoneri pärimuse uurimise ja hoidmise eest. ← Eelmine Mina, Riigikaitsja! Järgmine → Naiskodukaitse aastapäeval tänati tehtud töö ja kogetud rõõmu eest Naiskodukaitse esindajad kohtusid Poola Seimi marssaliga

Naiskodukaitse esindajad kohtusid Poola Seimi marssaliga

25. augustil 2021

Naiskodukaitse esindajad kohtusid eelmisel neljapäeval Viimsi Sõjamuuseumis Poola Seimi marssali Elżbieta Witek’iga, kes avaldas soovi Poola Armee aastapäeva tähistamise üritusel Naiskodukaitse organisatsiooniga lähemat tutvust teha. Tähtpäeva üritusel kasutas Poola saatkond ka võimalust, et teiste hulgas tänada Lääne ringkonna naiskodukaitsjat Tiina Leesikut hea koostöö ning Poolast pärit Maria Laidoneri pärimuse uurimise ja hoidmise eest.

Kohtumisel marssal Elżbieta Witekiga osalesid lisaks Naiskodukaitse esindusele ka Poola suursaadik Eestis Grzegorz Kozłowski, Riigikogu esimees Jüri Ratas, Eesti Sõjamuuseumi direktor Hellar Lill ning saatkonna tänukinkide saajad.

Naiskodukaitse esindajad kohtusid Poola Seimi marssaliga
Foto: Raigo Pajula

Kohtumisel vesteldi Naiskodukaitse panuse teemal praeguse koroonakriisi ajal, kuid ka üldisemalt organisatsiooni rollist elanikkonnakaitse ja riigikaitse valdkondades. Marssal tundis huvi, kuidas õpetatakse organisatsioonis ekstreemsetes olukordades toimetulekut - näiteks kuidas saada nädal aega metsas ilma söögita hakkama. Talle avaldas muljet naiskodukaitsjate väljaõppesüsteem, eriliselt väärtuslikuks pidas ta seda, et Naiskodukaitse organisatsioon peab oluliseks ka laiema üldsuse koolitamist ning elanikkonnaalast harimist, heaks näiteks selle kohta on naiskodukaitsjate loodud “Ole valmis!” mobiilirakendus. Witek mainis, et Poolas tuntakse heas mõttes kadedust selle üle, et Eestil on olemas selline organisatsioon nagu Naiskodukaitse, kelle liikmed on lisaväärtuseks ühiskonnale ning keda saab rakendada erinevates olukordades nii rahu- kui kriisiajal.

FastLion CMS

Naiskodukaitse esindajad kohtusid Poola

Naiskodukaitse esindajad kohtusid Poola

Kohtumisel marssal Elżbieta Witekiga osalesid lisaks Naiskodukaitse esindusele ka Poola suursaadik Eestis Grzegorz Kozłowski, Riigikogu esimees Jüri Ratas, Eesti Sõjamuuseumi direktor Hellar Lill ning saatkonna tänukinkide saajad Foto: Raigo Pajula Kohtumisel vesteldi Naiskodukaitse panuse teemal praeguse koroonakriisi ajal, kuid ka üldisemalt organisatsiooni rollist elanikkonnakaitse ja riigikaitse valdkondades Naiskodukaitse esindajad kohtusid eelmisel neljapäeval Viimsi Sõjamuuseumis Poola Seimi marssali Elżbieta Witek’iga, kes avaldas soovi Poola Armee aastapäeva tähistamise üritusel Naiskodukaitse organisatsiooniga lähemat tutvust teha. Tähtpäeva üritusel kasutas Poola saatkond ka võimalust, et teiste hulgas tänada Lääne ringkonna naiskodukaitsjat Tiina Leesikut hea koostöö ning Poolast pärit Maria Laidoneri pärimuse uurimise ja hoidmise eest.

Naiskodukaitse esindajad kohtusid Poola Seimi marssaliga

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse