Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Mina, Riigikaitsja! Mina, Riigikaitsja! Kaitseministeeriumi loodud #minariigikaitsja sarjas räägib naiskodukaitsja Valeria Zjuzkova, mida tähendab tema jaoks riigikaitse. ← Eelmine Suurprojekt "Naiskodukaitse 100" Järgmine → Naiskodukaitse esindajad kohtusid Poola Seimi marssaliga Mina, Riigikaitsja!

Mina, Riigikaitsja!

24. augustil 2021

Kaitseministeeriumi loodud #minariigikaitsja sarjas räägib naiskodukaitsja Valeria Zjuzkova, mida tähendab tema jaoks riigikaitse.

Mina, Riigikaitsja!

Valeria ütleb, et liitus Naiskodukaitsega selleks, et õppida sõjameditsiini ja omandada eesti keel. Ta on Narva jaoskonna tegevliige, kes leiab, et riigikaitse on palju enamat kui sõjavägi. "See oleme eelkõige meie - rahvas, sealhulgas Naiskodukaitse. Teeme vabatahtlikult midagi oma riigi heaks," selgitab Valeria.

 

Vaata, mida Valeria veel rääkis:

 

Klipp valmis Kaitseministeeriumi ja kanal ETV+ koostöös.
 

FastLion CMS

Mina, Riigikaitsja!

Mina, Riigikaitsja!

Valeria ütleb, et liitus Naiskodukaitsega selleks, et õppida sõjameditsiini ja omandada eesti keel Ta on Narva jaoskonna tegevliige, kes leiab, et riigikaitse on palju enamat kui sõjavägi Kaitseministeeriumi loodud #minariigikaitsja sarjas räägib naiskodukaitsja Valeria Zjuzkova, mida tähendab tema jaoks riigikaitse.

Mina, Riigikaitsja!

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse