Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Naiskodukaitse baasväljaõpe kodutütre silme läbi Naiskodukaitse baasväljaõpe kodutütre silme 21. -22. jaanuaril toimus Hiiumaal Naiskodukaitse baasväljaõppe esimene moodul. Meid, kodutütreid kutsuti osalema seetõttu, et saaksime rohkem teada Naiskodukaitse organisatsioonist ning nende tegemistest. Foto: Svetlana Mustkivi Baasväljaõpe Kodutütred Kultuur Meditsiin Uued liikmed Baasväljaõpe Kodutütred Uued liikmed ← Eelmine Fotonäitus „Naiskodukaitse 90“ Haapsalu Kultuurimajas Järgmine → „Üks kõigi, kõik ühe eest“ - spordigrupi tegemised Läänes Naiskodukaitse baasväljaõpe kodutütre silme läbi

Naiskodukaitse baasväljaõpe kodutütre silme läbi

Maris Esko 10. veebr. 2017

21.-22. jaanuaril toimus Hiiumaal Naiskodukaitse baasväljaõppe esimene moodul. Meid, kodutütreid kutsuti osalema seetõttu, et saaksime rohkem teada Naiskodukaitse organisatsioonist ning nende tegemistest.

Esimese päeva algul hirmutati meid natuke, et see on baasväljaõppe (BVÕ) kõige igavam moodul, kuid mina küll nii ei arva. Kahe päeva vältel saime palju põnevaid teadmisi nii Kaitseliidust, Naiskodukaitse struktuurist ja juhtimissüsteemist, liikmeskonnast kui ka ajaloost. Samuti õppisime, kuidas kanda õigesti Naiskodukaitse pidulikku vormi ja Kaitseliidu välivormi ning kogu teooria vahele saime esimesed teadmised riviõppest.

Naiskodukaitse baasväljaõpe kodutütre silme läbi
Foto: Svetlana Mustkivi

Kaks päeva olid väga tihedad, aga see-eest äärmiselt põnevad. Kuna minul on plaanis astuda Naiskodukaitse Lõuna-Läänemaa jaoskonna liikmeks, siis just seetõttu oli üritus mulle väga kasulik. Ootan juba huviga järgmisi baasväljaõppe mooduleid, kus koguda teadmisi meditsiinist, toitlustamisest, ohutushoiust ning sõdurioskustest.

Naiskodukaitse baasväljaõpe kodutütre silme läbi
Meditsiinigrupi tutvustus. Foto: Svetlana Mustkivi
Naiskodukaitse baasväljaõpe kodutütre silme läbi
Kultuurigrupp hoos. Foto: Svetlana Mustkivi

FastLion CMS

Naiskodukaitse baasväljaõpe kodutütre silme

Naiskodukaitse baasväljaõpe kodutütre silme

Esimese päeva algul hirmutati meid natuke, et see on baasväljaõppe (BVÕ) kõige igavam moodul, kuid mina küll nii ei arva Kahe päeva vältel saime palju põnevaid teadmisi nii Kaitseliidust, Naiskodukaitse struktuurist ja juhtimissüsteemist, liikmeskonnast kui ka ajaloost 21.-22. jaanuaril toimus Hiiumaal Naiskodukaitse baasväljaõppe esimene moodul. Meid, kodutütreid kutsuti osalema seetõttu, et saaksime rohkem teada Naiskodukaitse organisatsioonist ning nende tegemistest.

Naiskodukaitse baasväljaõpe kodutütre silme läbi

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse