Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Naiskodukaitse Tartu ringkond kutsub avatud uste päevale Naiskodukaitse Tartu ringkond kutsub Naiskodukaitse Tartu ringkond ootab kõiki huvilisi oma tegevusega tutvuma teisipäeval 16. septembril algusega kell 18. 00 Kaitseliidu Tartu Maleva ruumidesse Riia 12, Tartu (sissepääs Võru tänava poolt). Tule Naiskodukaitsesse! NKK Tartu ringkonna mõttetalgud ← Eelmine Naiskodukaitse korraldab esmaabivõistluse Järgmine → Naiskodukaitse PR-juhid täiendasid teadmisi Naiskodukaitse Tartu ringkond kutsub avatud uste päevale

Naiskodukaitse Tartu ringkond kutsub avatud uste päevale

8. sept. 2008

Naiskodukaitse Tartu ringkond ootab kõiki huvilisi oma tegevusega tutvuma teisipäeval 16. septembril algusega kell 18.00 Kaitseliidu Tartu Maleva ruumidesse Riia 12, Tartu (sissepääs Võru tänava poolt).

Osalejatele antakse ülevaade Naiskodukaitse olemusest minevikus ja tänapäeval, organisatsiooni tegemistest ja igaühe võimalustest riigikaitsesse panustada. Uued ja vanad liikmed räägivad oma isiklikest ja vahetutest kogemustest nii sõjalisel kui mittesõjalisel väljaõppel, seltskonnaüritustel ja mujal.

Avatud uste  mitteametlikus õhkkonnas ja vahetus suhtlemises Naiskodukaitse liikmetega saavad kohaletulnud vastuse kõigele, mis neid Naiskodukaitsega seoses huvitab ja südamel kripeldab.

Välja on pandud varustusenäitus ning kõik saavad kiivreid, saapaid vorme jne oma käega katsuda ja soovi korral selgagi proovida.

Naiskodukaitse on 1927. aastal loodud isamaalisi Eesti naiskodanikke ühendav organisatsioon. Naiskodukaitse koondab endas läbilõiget kogu Eesti naistest. Siin on nii verinoori gümnasiste kui ka keskealisi karjäärinaisi ja kuldses vanaema-vanuses naisi. Siin on neid, kellele meeldib näoli mudas roomata ja laskmas käia, aga ka neid, kes  relva pelgavad ja parema meelega esmaabi annavad või teisi koolitavad, supikulpi liigutavad või kodutütreid kantseldavad. Naiskodukaitses on väga palju ja väga erinevaid võimalusi ennast isamaa hüvanguks rakendada ja sealjuures ka ise areneda.


Naiskodukaitse Tartu ringkond ootab just sind, isamaaliste väärtushinnangutega ja riigikaitsesse oma panust anda tahtev vähemalt 17-aastane Eesti naiskodanik, avatud uste päevadele.  Tule ja saa teada, kuidas sina oma riigile kasulik saad olla. Avasta enda jaoks uus elu, uued võimalused, uued sõbrad ja väljakutsed.

Tule Naiskodukaitsesse!

 

Naiskodukaitse Tartu ringkond kutsub avatud uste päevale
NKK Tartu ringkonna mõttetalgud

FastLion CMS

Naiskodukaitse Tartu ringkond kutsub

Naiskodukaitse Tartu ringkond kutsub

Osalejatele antakse ülevaade Naiskodukaitse olemusest minevikus ja tänapäeval, organisatsiooni tegemistest ja igaühe võimalustest riigikaitsesse panustada Uued ja vanad liikmed räägivad oma isiklikest ja vahetutest kogemustest nii sõjalisel kui mittesõjalisel väljaõppel, seltskonnaüritustel ja mujal Naiskodukaitse Tartu ringkond ootab kõiki huvilisi oma tegevusega tutvuma teisipäeval 16. septembril algusega kell 18.00 Kaitseliidu Tartu Maleva ruumidesse Riia 12, Tartu (sissepääs Võru tänava poolt).

Naiskodukaitse Tartu ringkond kutsub avatud uste päevale

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse