Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Naiskodukaitse Saaremaa ringkond valis neljanda aasta isa Naiskodukaitse Saaremaa ringkond valis Isadepäeva eelsel tänutseremoonial Kuressaare linnuse kapiitlisaalis jagati õnnitlusi tänavusele Saaremaa aasta isale, kelleks seekord valiti Lümanda vallas Leedri külas elav nelja lapse isa Meelis Kuivjõgi. ← Eelmine Naiskodukaitse peab meeles Afganistani-missioonil viibivaid Eesti sõdureid Järgmine → Parim enesekaitse on kiired jalad Naiskodukaitse Saaremaa ringkond valis neljanda aasta isa

Naiskodukaitse Saaremaa ringkond valis neljanda aasta isa

Kertu Kalmus/ Saarte Hääl 18. nov. 2010

Isadepäeva eelsel tänutseremoonial Kuressaare linnuse kapiitlisaalis jagati õnnitlusi tänavusele Saaremaa aasta isale, kelleks seekord valiti Lümanda vallas Leedri külas elav nelja lapse isa Meelis Kuivjõgi.

Naiskodukaitse Saaremaa ringkond valis neljanda aasta isa
NKK Saaremaa ringkonna esinaine pr R.Loel ja Saaremaa aasta isa Meelis Kuivjõgi
Naiskodukaitsjad valis aasta isa juba neljandat aastat järjest, seekord oli kandidaate pea poole rohkem kui mullu – 17. Ringkonna esinaine Rita Loel tõdes, et seetõttu oli valiku tegemine tänavu veel eriti raske, kuna kõik 17 kandidaadiks esitatut vääriksid tegelikult tunnustust. “Nii võime lubada, et järgmised 16 aastat võime me olla mureta – isegi kui ühtegi uut kandidaati ei esitata, on meil nominendid olemas ja me võime rahuliku südamega anda igal aastal Saaremaale uue väärika aasta isa,” kinnitas Loel.
 

Ta tunnistas, et otsuse langetamise juures tuli kaua vaielda, kuid otsustavaks sai see, et tänavune väljavalitu on rõõmsameelne kaasa oma abikaasale, toetav poeg oma vanematele, aktiivne külaelu eestvedaja ning on olnud ka vallavolikogu liige. “Meid ei jätnud külmaks, et tänavune aasta isa on oma kätega rajanud oma perele kodu, renoveerinud oma esivanemate sajandivanuse kodutalu, rajanud talu vahetusse lähedusse tenniseväljaku, kus lisaks pere andekatele tenniselootustele saavad kätt harjutada ka kõik teised tennisehuvilised,” rääkis Rita Loel.

 
®üriile meeldis ka see, et tänavune aasta isa on tubli oma ametitöös ja annab oma teadmisi edasi ka üliõpilastele TTÜ Kuressaare kolled¾is. “Kindlasti tõstis meie väljavalitu reitingut ka see, et igapäevaselt naudib ta oma perega koosolemist, loodust ja merd ning hästi armas on ka tema unistus ükskord saabuvast kolmandast noorusest ja Harley Davidsonist – et siis end metsiku tsiklimehena tunda ja oma Liisu maailma kaema viia,” lisas Loel.

 
Lisaks oli Meelis Kuivjõgi aasta isaks esitajaid ühtekokku koguni neli – Incap (Meelis töötab Incapis kvaliteedijuhina), TTÜ Kuressaare kolled¾, Lümanda vallavalitsus ja Leedri küla selts. Ürituse patroon Tarmo Kõuts kinnitas tänavusele aasta isale rinda Pihtla kooli õpilaste valmistatud aasta isa ordeni ja andis üle suure seinakella, sümboliseerimaks kodu hoidmist ja väärtustamaks perega veedetud aega. Õnnitlejaid oli veel palju teisigi, kuid kõige täpsemalt teadis tänavusest tiitliomanikust rääkida tema tütar Helen.

“Käime vahel lihtsalt metsas ja mere ääres ja naudime loodust. Ta on mulle väga hästi õpetanud, et inimesest ja loodusest peab lugu pidama. Ta on väga hea ja kiitev isa ja ma usun, et tulevikus saab temast kindlasti ka väga hea vanaisa,” ütles Helen. Meelis Kuivjõgi ise oli suurest õnnitlejate armeest pea sõnatu ning ei suutnud ära imestada, et just tema aasta isaks kuulutati. “Tundub, et see kõik, mis ma sain, on tulnud avansina ette ja seda peab jätkuma veel mitmeks põlveks,” jäi värske tiitliomanik tagasihoidlikuks.

FastLion CMS

Naiskodukaitse Saaremaa ringkond valis

Naiskodukaitse Saaremaa ringkond valis

NKK Saaremaa ringkonna esinaine pr R Loel ja Saaremaa aasta isa Meelis Kuivjõgi Naiskodukaitsjad valis aasta isa juba neljandat aastat järjest, seekord oli kandidaate pea poole rohkem kui mullu – 17 Isadepäeva eelsel tänutseremoonial Kuressaare linnuse kapiitlisaalis jagati õnnitlusi tänavusele Saaremaa aasta isale, kelleks seekord valiti Lümanda vallas Leedri külas elav nelja lapse isa Meelis Kuivjõgi.

Naiskodukaitse Saaremaa ringkond valis neljanda aasta isa

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse