Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Muljeid tänavuselt koormusmatkalt Muljeid tänavuselt koormusmatkalt 13 ja reede startisid kell 20. 50. Pärnumaa 1 tiim Naiskodukaitse koormusmatkal. Kolme päeva jooksul läbiti umbes 95km – silmitsi sai seista tugeva tuule, vihma, paksu padriku ja soiste metsadega. Järgmine → Vändra jaoskonna laager 2022 Muljeid tänavuselt koormusmatkalt

Muljeid tänavuselt koormusmatkalt

Karin Madisson, Vändra jsk 17. mail 2022

13 ja reede startisid kell 20.50. Pärnumaa 1 tiim Naiskodukaitse koormusmatkal. Kolme päeva jooksul läbiti umbes 95km – silmitsi sai seista tugeva tuule, vihma, paksu padriku ja soiste metsadega.

Naiskonnas oli kolm uut liiget, kes alles hiljuti liitusid Naiskodukaitsega – Aire Liik, Sirle Seisonen ja Mari-Liis Kaljur. Tiimi kapten oli Karin Madisson ja esindajaks oli Kairi Tilsen.

Lisaks rasketele ilmaoludele tuleb ära mainida ka väga intensiivset vastutegevust, mille tõttu sai alatihti viimase kilomeetri joosta, et kontrollpunkti õigeks ajaks jõuda.

Muljeid tänavuselt koormusmatkalt
Kuva: Karin Madisson
Muljeid tänavuselt koormusmatkalt
Kuva: Karin Madisson

Öösel pärast KP15 läbimist oli Kairi teinud meile mõnusa pesa valmis ja ootas meid pannkookidega ja järgmise päeva turgutusega. Õnnestus ka poolteist tundi magada, et „puhanuna” jätkata liikumist järgmistesse punktidesse.
Samal ajal kui meie rajal olime ei istunud meie esindaja käed rüppes. Kairi kirjutas ilusa luuletuse, mängis discgolfi ja läbis Sinilille seiklusraja Geomängu – mille ta ka võitis. 

Kogu matk oli väga meeleolukas ja tiim oli väga ühtehoidev. Kätt sai proovida erinevate relvade laskmisel, veetakistuste ületamisel eri vahenditega, kõrgustest laskumisel ja paljus muus. Õppisime palju uusi asju ja kogemusi saime kuhjaga.
Rännaku lõpetasime plaaniga läbida uuel aastal uuesti NKK koormusmatk tugevama ettevalmistusega ja edukamalt kui seekord.

Muljeid tänavuselt koormusmatkalt
Kuva: Karin Madisson

FastLion CMS

Muljeid tänavuselt koormusmatkalt

Muljeid tänavuselt koormusmatkalt

Naiskonnas oli kolm uut liiget, kes alles hiljuti liitusid Naiskodukaitsega – Aire Liik, Sirle Seisonen ja Mari-Liis Kaljur Tiimi kapten oli Karin Madisson ja esindajaks oli Kairi Tilsen 13 ja reede startisid kell 20.50. Pärnumaa 1 tiim Naiskodukaitse koormusmatkal. Kolme päeva jooksul läbiti umbes 95km – silmitsi sai seista tugeva tuule, vihma, paksu padriku ja soiste metsadega.

Muljeid tänavuselt koormusmatkalt

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse