Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Motiveeriv vastlapäev Motiveeriv vastlapäev 17. veebruari õhtul kogunesime Viru-Nigula naistega Vasta kooli, et tähistada vastlapäeva ning motiveerida naisi edasi tegelema. ← Eelmine Esmaabi erialavõistlus Vana-Võidus - meil on Virumaa parim naiskond! Järgmine → Naiskodukaitse Viru Ringkonna „Aasta naiskodukaitsja” Inna Läll Motiveeriv vastlapäev

Motiveeriv vastlapäev

Liina Lepik 25. veebr. 2015

17. veebruari õhtul kogunesime Viru-Nigula naistega Vasta kooli, et tähistada vastlapäeva ning motiveerida naisi edasi tegelema.

Motiveeriv vastlapäev

Ene oli selleks puhuks meile ette valmistanud orienteerumisrajad, nii koolis sees kui väljas. Innukat läbimist oli siserajal küllaga, õue sai ka mindud, et kaardi, legendi ja kompassi abil leida üles punktid, aga, et oli juba piisavalt pime siis lõpuni me õuerada ei käinud.

 

Peale orienteerumist istusime ühise kohvilaua taha, et juua sooja jooki, süüa pitsat ja niisama vestelda. Õnnitlesime ka eelmise kvartali sünnipäevalapsi, keda seekord oli vaid üks.

 

Taaskord sai tehtud koostööd teiste kohalike üksustega- kohal oli nii meeste kui noorte esindus.

Ja naised jäid õhtuga rahule- leiti, et niimoodi võiks koos olla tihedamini.

 

FastLion CMS

Motiveeriv vastlapäev

Motiveeriv vastlapäev

Ene oli selleks puhuks meile ette valmistanud orienteerumisrajad, nii koolis sees kui väljas Innukat läbimist oli siserajal küllaga, õue sai ka mindud, et kaardi, legendi ja kompassi abil leida üles punktid, aga, et oli juba piisavalt pime siis lõpuni me õuerada ei käinud 17. veebruari õhtul kogunesime Viru-Nigula naistega Vasta kooli, et tähistada vastlapäeva ning motiveerida naisi edasi tegelema.

Motiveeriv vastlapäev

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse