Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Minu naine on naiskodukaitsja Minu naine on naiskodukaitsja Naiskodukaitse moto on, et väärtustame kodumaad. Lisaks kodumaale väärtustame ka enda naisi, nii eile, täna, homme kui ka kõik järgnevad päevad, aastad. . . Naistepäeva puhul esitasime enda liikmete kallimatele mõned korrektselt tõsised ja toredalt lustakad küsimused, mis puudutavad veidike Naiskodukaitset ja veidi rohkem nende naisi. veebruar 2018 Põlvas Minu naine on naiskodukaitsja

Minu naine on naiskodukaitsja

8. märtsil 2018

Naiskodukaitse moto on, et väärtustame kodumaad. Lisaks kodumaale väärtustame ka enda naisi, nii eile, täna, homme kui ka kõik järgnevad päevad, aastad... Naistepäeva puhul esitasime enda liikmete kallimatele mõned korrektselt tõsised ja toredalt lustakad küsimused, mis puudutavad veidike Naiskodukaitset ja veidi rohkem nende naisi.

Minu naine on naiskodukaitsja

1. Mis tunne tekib enda naist laigulises või pidulikus vormis nähes?

 

Ruben: Laigulises vormis - silmale küll harjumatu, aga saab ta kah metsa värsket õhku hingama. Pidulikus vormis - vormis ikka ilus ja tundub kuidagi, et siis on nad ikka ühtse asja eest väljas.

 

Aavo: Üsna seksikas tunne.

 

Ülar: Vorm on alati selline distsiplineeriv ja endal tekib ka tunne, et peab olema korralikum ja kohusetundlikum.

 

2. Kui su naine tuleb järjekordselt koosolekult koju ja teatab, et nüüd on tal järgmine õppus, suurem üritus või pidu, siis kuidas sa sellele reageerid?

 

Ruben: Mine, mine kui see sind õnnelikuks teeb! Ja seda ilma mingite jutumärkideta.

 

Aavo: Head reisi!

 

Ülar: See ei ole mulle üllatuseks, vaid on igapäevaelu. Minul on omad käimised ja naisel ja tütardel omad ja siis on tore kui jälle kokku saame.

Minu naine on naiskodukaitsja
Foto: Erakogu

3. Kui tihti te kodus sõdurisuppi sööte?

 

Ruben: Harva

 

Aavo: Ei söögi, söön ühisüritustel kõhu täis.

 

Ülar: Ma ei oskagi öelda, ei ole jutuks tulnud, et laual olev on just sõdurisupp

 

4. Kui sul oleks võimalik üheks nädalavahetuseks saada Naiskodukaitse tegevliikmeks, siis mida sa selle ajaga tahaksid teha?

 

Ruben: Kõige meeldivam on ikka motivatsiooniüritustel käia. Eriti kui saab midagi ägedat teha. Aga muidu tahaks õppida midagi uut.

 

Aavo: Kõigepealt auastmed selgeks õppida.

 

Ülar: Miskil õppusel käia, kujutan ette, et just metsas  ja looduses.

5. Kui naine kutsub sind üritusele kaasa kas enda kaaslaseks või appi korraldama, siis kas lähed kohe sama suure entusiasmiga nagu su naine?

 

 

Ruben: Olen käinud ja vaevalt, et see viimaseks korraks jäi. Kas just sama suure entusiasmiga, aga ega mul midagi selle vastu ole ka.

 

Aavo: Ikka meeldib ja käin ka, kui lapsi on võimalik kuhugi jätta või kaasa võtta.

 

Ülar: Kui võimalik, ikka aitan kaasa. Kui juba lähen, siis on entusiasm ka ikka olemas.

 

 

6. Lisaküsimus: see on aususe peale, ära guugelda ega küsi oma naiselt - kas sa tead, mis on Naiskodukaitse esinaise nimi?

 

Ruben: Pole aimugi. Arvatavasti olen kuulnud naise käest, aga ei mäleta.

 

Aavo: Tuulike, aga tema on meie jaoskonna esinaine.

 

Ülar: Korra olen nime kuulnud ja presidendi vastuvõtul naine näitas telekast.

Minu naine on naiskodukaitsja
Foto: Erakogu
Minu naine on naiskodukaitsja
Foto: Erakogu

FastLion CMS

Minu naine on naiskodukaitsja

Minu naine on naiskodukaitsja

1 Mis tunne tekib enda naist laigulises või pidulikus vormis nähes? Ruben: Laigulises vormis - silmale küll harjumatu, aga saab ta kah metsa värsket õhku hingama Naiskodukaitse moto on, et väärtustame kodumaad. Lisaks kodumaale väärtustame ka enda naisi, nii eile, täna, homme kui ka kõik järgnevad päevad, aastad... Naistepäeva puhul esitasime enda liikmete kallimatele mõned korrektselt tõsised ja toredalt lustakad küsimused, mis puudutavad veidike Naiskodukaitset ja veidi rohkem nende naisi.

Minu naine on naiskodukaitsja

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse