Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Me ise ilu tegijad Me ise ilu tegijad Märtsis priiusepäeval korraldasime külalisõhtu, kuhu saabus kohale päris märkimisväärne hulk naisi. Aja möödudes tekkis tunne, et külalisõhtu jäi suhtlemiseks napiks ning neile naistele, kes olid oma otsuse langetanud meiega liituda tuleks teha veel üks kokkusaamisüritus, sest lasketiirus ja teiste ürituste kõrvalt on keeruline sügavamalt suhelda. ← Eelmine Naiskodukaitsjad murdsid Pärnus müüte Järgmine → Jüripäev Pärnumaal Me ise ilu tegijad

Me ise ilu tegijad

Ave Rallmann 18.aprill 2013

Märtsis priiusepäeval korraldasime külalisõhtu, kuhu saabus kohale päris märkimisväärne hulk naisi. Aja möödudes tekkis tunne, et külalisõhtu jäi suhtlemiseks napiks ning neile naistele, kes olid oma otsuse langetanud meiega liituda tuleks teha veel üks kokkusaamisüritus, sest lasketiirus ja teiste ürituste kõrvalt on keeruline sügavamalt suhelda.

Me ise ilu tegijad
Me ise ilu tegijad

Nii korraldasimegi 17. aprillil ürituse, mille ristisime „Teeõhtuks“. Taaskord oli meid kohal üllatavalt suur seltkond, ka staazikamad liikmed avaldasid imestust, et pole väga kaua sellist hulka Pärnumaa naiskodukaitsjaid koos näinudki. Mina rääkisin natukene eelseisvatest üritustest ja naised said esitada küsimusi, mis neil tekkinud olid. Rõõm oli kuulda, et BVÕ tähtsuse rõhutamisest on kasu olnud, kuna peamine küsimus oli, et millal juba saab seda läbida. Huvi pakkus ka maikuus korraldatav matk RMK rajal.

Kui küsimused tööplaani kohta olid lahendatud, sai järje enda kätte Kati, kes õpetas meid organza lilli tegema, nii sai igaüks ilusa lille endale ka koju kaasa võtta.

Kahjuks olin mina päeva valimisega jälle puusse pannud ja ühel hetkel saabus meie kõrvalsaali orkester proovi. Seetõttu iga liikme tutvustamise ring käis juba pillimuusika saatel ja kahjuks jäi natuke lünklikuks, sest ühest laua otsast teise info edastamiseks pidi tavalisest kõvemat häält tegema.

Aga pole hullu, nüüd on vähemalt meelde jäänud, et orkester harjutab kolmapäeviti ja järgmine kord valime mõne teise päeva. Kindel on see, et selliseid koosistumise õhtuid on tarvis, et sünniks jälle uusi mõtteid, liikmed õpiksid üksteist tundma ja võib olla mõned mured saavad juba eos lahendatud.

Järgmine →
Jüripäev Pärnumaal

FastLion CMS

Me ise ilu tegijad

Me ise ilu tegijad

Nii korraldasimegi 17 aprillil ürituse, mille ristisime „Teeõhtuks“ Märtsis priiusepäeval korraldasime külalisõhtu, kuhu saabus kohale päris märkimisväärne hulk naisi. Aja möödudes tekkis tunne, et külalisõhtu jäi suhtlemiseks napiks ning neile naistele, kes olid oma otsuse langetanud meiega liituda tuleks teha veel üks kokkusaamisüritus, sest lasketiirus ja teiste ürituste kõrvalt on keeruline sügavamalt suhelda.

Me ise ilu tegijad

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse