Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Märtsikuine suusalaager Märtsikuine suusalaager Meie esimene Naiskodukaitse Pärnumaa ringkonna spordigrupi spordilaager leidis aset 19. 03-20. 03. 16. Kohal olid: Tiina K. , Marje, Ilona, Maie, Õie, Piret, Birgit, Janeli. Tulemata jäid mobilisatsiooni kutse tõttu Jana ja Andria. Tänan teid kõiki suurepärase nädalavahetuse eest! Tiina ← Eelmine Naiskodukaitsjad aitavad kodutütardel Pärnumaa aasta ema valimisi korraldada Järgmine → Naiskodukaitse Pärnumaa ringkond annab veteranidele au! Märtsikuine suusalaager

Märtsikuine suusalaager

Tiina Kadak 22. märtsil 2016

Meie esimene Naiskodukaitse Pärnumaa ringkonna spordigrupi spordilaager leidis aset 19.03-20.03.16. Kohal olid: Tiina K., Marje, Ilona, Maie, Õie, Piret, Birgit, Janeli. Tulemata jäid mobilisatsiooni kutse tõttu Jana ja Andria.

Märtsikuine suusalaager
Märtsikuine suusalaager

Raske on sõnadesse panna, kui tore see nädalavahetus oli. Laupäeva hommikul ootas meid Jõulumäel treener Kadri. Rääkisime päevaplaani läbi ja järgmisel hetkel määris Kadri meie suuskadele, vastavalt raja oludele, värske pidamise alla ja päev võis alata!

Esimene treening algas pooleteise tunnise suusatamisega. Igaüks vastavalt oma oskustele. Saime tilgad püksi naerda Janeli üle, kellele said laenutusest kogemata jalga tema jaoks liiga suured saapad. See, kuidas ta mäest üles tuli,.... seda pole võimalik sõnadesse panna. Vabanda Janeli, see lihtsalt oli nii naljakas. Olemine rajal oli lihtsalt imeline, saatjaks päike ja lumest peaaegu puhas metsaalune.

Siis ta tuli! Üllatuskülaline, kelleks oli toitumisnõustaja Raivo. Ta rääkis tervislikest eluviisidest üldiselt, toitumisest treeningute ajal, kui matkal olles. Loeng oli väga huvitav. Mõelge selle peale, kui teil tekib meeletu magusaisu, et kas see võib olla tingitud une puudusest või hoopis valest toitumisest. Jõusaalis soovitas Raivo ka treenimas käia, mitte lihtsalt käia J 

Lõunase treeningu ajal saime Kadri näpunäidete järgi harjutada tehnikat ja tasakaalu, mis suusatamise juures on väga oluline.

Õhtul saime kokku jõusaalis. Kadri juhendamisel toimus ringtreening suusatajatele mõeldud harjutuste näol. Leidsime üles sellised lihased, millest muidu teadlikud polnud. Õhtu lõppes mõnusalt lobisedes ja saunatades. Uni oli kui tellitud.

Pühapäeva hommikul näitas Kadri meile metsas suuna ja siniseks värvitud puud ette ja oligi 15km-le rajale minek. Jällegi igaüks omas tempos. Kaks kuni kaks pool tundi mõnusat metsaraja nautimist ja juba lõpp käes!
Pildile saime kohapeal napsata Lembitu Kuuse.
Tänan teid kõiki suurepärase nädalavahetuse eest!
Tiina

FastLion CMS

Märtsikuine suusalaager

Märtsikuine suusalaager

Raske on sõnadesse panna, kui tore see nädalavahetus oli Laupäeva hommikul ootas meid Jõulumäel treener Kadri Meie esimene Naiskodukaitse Pärnumaa ringkonna spordigrupi spordilaager leidis aset 19.03-20.03.16. Kohal olid: Tiina K., Marje, Ilona, Maie, Õie, Piret, Birgit, Janeli. Tulemata jäid mobilisatsiooni kutse tõttu Jana ja Andria.

Märtsikuine suusalaager

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse