Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Mariine Auto esitluspäev Mariine Auto esitluspäev 11. veebruaril kutsus Mariine Auto meid suppi jagama nende klientidele, kes olid tulnud uudistama uusi Subaru mudeleid Pärnu motoparki. ← Eelmine Naised suuskadel Järgmine → Vabariigi aastapäev noortele Mariine Auto esitluspäev

Mariine Auto esitluspäev

Ave Rallmann

11. veebruaril kutsus Mariine Auto meid suppi jagama nende klientidele, kes olid tulnud uudistama uusi Subaru mudeleid Pärnu motoparki.

Mariine Auto esitluspäev

 Ilm oli super ilus päikesepaisteline, kuid huvilisi uute autodega sõitma oli oodatust vähem. Nii et meie juba varahommikul vaaritama hakatud suppi jäi nii palju üle, et kahju polnud ka kohal olnud naabertalu koera kõhtu täis sööta. Hõre külastatavus andis meile võimaluse proovida Subaru uusi mudeleid. Maie läks kohe auto võimeid proovima krossirajale, mina ise rooli ei tihanud minna, kõrvalistujanagi oli tunne nagu ameerika mägedel. Kui oli mäkke minek, siis ikka nii, et peale taeva ei näinud midagi ja kui mäest alla tulek, siis oli tunne, et all ootab vaid põjatu kuristik. Mariine Autole tänud kutsumast, rõõm oli meie poolne.

← Eelmine
Naised suuskadel

FastLion CMS

Mariine Auto esitluspäev

Mariine Auto esitluspäev

Ilm oli super ilus päikesepaisteline, kuid huvilisi uute autodega sõitma oli oodatust vähem Nii et meie juba varahommikul vaaritama hakatud suppi jäi nii palju üle, et kahju polnud ka kohal olnud naabertalu koera kõhtu täis sööta 11. veebruaril kutsus Mariine Auto meid suppi jagama nende klientidele, kes olid tulnud uudistama uusi Subaru mudeleid Pärnu motoparki.

Mariine Auto esitluspäev

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse