Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Maahommikut vaatama! Maahommikut vaatama! ETV saates Maahommik näeb homme 23. veebruaril kell 10. 00 (kordus E kell 11. 55 ja T kell 15. 15) meie Liinat, Jaanat ja Janikat! aasta naiskodukaitsja on Lembe Lahtmaa Järgmine → Eesti naine meeste saabastes Maahommikut vaatama!

Maahommikut vaatama!

22. veebr. 2013

ETV saates Maahommik näeb homme 23. veebruaril kell 10.00 (kordus E kell 11.55 ja T kell 15.15) meie Liinat, Jaanat ja Janikat!

 Torma on tuntud oma isamaaliste ideede ja Eesti meele poolest juba ärkamisajast peale ning samad aated on ka tänapäeva Torma elanikel. Nii näiteks kuuluvad Torma Põhikooli 140 lapsest ligemale pooled Noorkotkaste või Kodutütarde organisatsiooni ning Kaitseliitu ja Naiskodukaitsesse astutakse lausa perekaupa.

Maahommik käis külas perekond Keivil, Laurikainenil ja Läänesaarel, kus Kaitseliitu kuulub vend Jaak ja Naiskodukaitsesse õed Janika, Liina ja Jaana. Ka õdede abikaasad  kuuluvad neisse organisatsioonidesse ja lapsed on kodutütred ning noorkotkad.

 

Vt http://etv.err.ee/index.php?0565719

Maahommikut vaatama!
Foto: ERR

FastLion CMS

Maahommikut vaatama!

Maahommikut vaatama!

Torma on tuntud oma isamaaliste ideede ja Eesti meele poolest juba ärkamisajast peale ning samad aated on ka tänapäeva Torma elanikel Nii näiteks kuuluvad Torma Põhikooli 140 lapsest ligemale pooled Noorkotkaste või Kodutütarde organisatsiooni ning Kaitseliitu ja Naiskodukaitsesse astutakse lausa perekaupa ETV saates Maahommik näeb homme 23. veebruaril kell 10.00 (kordus E kell 11.55 ja T kell 15.15) meie Liinat, Jaanat ja Janikat!

Maahommikut vaatama!

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse