Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
2012. aasta naiskodukaitsja on Lembe Lahtmaa 2012 aasta naiskodukaitsja on Aasta kaitseliitlaseks valiti nooremleitnant Kristjan Bachman Tartu malevast. ← Eelmine Pühapäeval tänatakse aasta naiskodukaitsjaid Järgmine → Maahommikut vaatama! 2012. aasta naiskodukaitsja on Lembe Lahtmaa

2012. aasta naiskodukaitsja on Lembe Lahtmaa

Aasta kaitseliitlaseks valiti nooremleitnant Kristjan Bachman Tartu malevast.

2012. aasta naiskodukaitsja on Lembe Lahtmaa
Foto: Kaitsevägi

Kaitseliidu ülem brigaadikindral Meelis Kiili ja Naiskodukaitse esinaine Airi Tooming andsid täna kaitseministeeriumis võitjatele üle rändauhinnad, milleks on pronksist kaitseliitlase ja naiskodukaitsja kujud. Lisaks said kõik nominendid Kaitseliidu ülema, kaitseministri ning kaitseväe juhataja hinnalised kingitused.

 

Kaitseminister Urmas Reinsalu tuletas oma tervitussõnavõtus meelde, et Kaitseliit on üks parimaid vabatahtliku kodanikualgatuse näiteid. „Julgeks ettevõtmiseks oli ka taasloodud Kaitseliidu esimene nähtav väljakutse – Eesti kongressi valimiste turvamine ja istungite valve. See oli tugevalt sümboolne,
nagu ka Kaitseliidu peamine eesmärk – Eesti iseseisvuse ja põhiseadusliku korra kaitsmine,“ ütles kaitseminister.

2012. aasta naiskodukaitsja on Lembe Lahtmaa
Foto: Kaitsevägi
2012. aasta naiskodukaitsja on Lembe Lahtmaa
Foto: Kaitsevägi

Aasta naiskodukaitsjat Lembe Lahtmaad (41) on Naiskodukaitse Sakala ringkond iseloomustanud: „Erakordselt vaikne ja tasakaalukas inimene. Tegutseb märkamatult kuid tulemuslikult. Teised alles koguvad hoogu, kui temal juba asjad aetud ja korraldatud. Aasta 2012 jääb talle endale kindlasti meelde kui Mari Raamoti aasta. Ja just tema oli see, kes asju juhtis ja organiseeris. Ta otsis lavastaja, näitlejad, peaosatäitja, proovisaalid ja ka esinemiskohad. Tema koostas proovigraafikud ja valmistas kuulutused. Suur osa näidendi õnnestumise eest langes tema õlgadele ja seejuures ei märganud keegi tema tegutsemises väsimust või käega löömise meeleolu.” Lembe Lahtmaa on Naiskodukaitse liige 2007. aastast, Sakala ringkonna Viljandi jaoskonna aseesinaine, avalike suhete grupi juht, peale selle kuulub ta ka kultuurigruppi ja formeerimismeeskonda.

Järgmine →
Maahommikut vaatama!

FastLion CMS

2012 aasta naiskodukaitsja on

2012 aasta naiskodukaitsja on

Foto: Kaitsevägi Kaitseliidu ülem brigaadikindral Meelis Kiili ja Naiskodukaitse esinaine Airi Tooming andsid täna kaitseministeeriumis võitjatele üle rändauhinnad, milleks on pronksist kaitseliitlase ja naiskodukaitsja kujud Lisaks said kõik nominendid Kaitseliidu ülema, kaitseministri ning kaitseväe juhataja hinnalised kingitused Aasta kaitseliitlaseks valiti nooremleitnant Kristjan Bachman Tartu malevast.

2012. aasta naiskodukaitsja on Lembe Lahtmaa

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse