Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Lastekaitsepäeval loomaaeda! Lastekaitsepäeval loomaaeda! 1. juunil on lastekaitsepäev ning juba mitmendat aastat järjest toimetavad naiskodukaitsjad ja kodutütred sellel päeval koos loomaaias. Võibolla leidsime loomaaias pereürituselt mõned toredad liikmed, kes järgmisel aastal nostalgitsedes juba ise lastekaitsepäeval toimetamas on! ← Eelmine Toompea vaprad naised suurõppusel Siil Järgmine → Kuidas taltsutada nuga ehk toitlustusgrupi täiendõpe Lastekaitsepäeval loomaaeda!

Lastekaitsepäeval loomaaeda!

Triin Kravets 11. juunil 2015

1. juunil on lastekaitsepäev ning juba mitmendat aastat järjest toimetavad naiskodukaitsjad ja kodutütred sellel päeval koos loomaaias.

Hoolimata tugevast tuulest ja suurtest jõupingutustest telgi kinni hoidmisel oli päev igati toimekas ja vahva, tegevust jätkus kõigile. Nii suured kui ka väikesed poisid-tüdrukud said usinate kodutütarde abiga ette sulelised karumaskid, pehmed kiisumaskid või näomaalingute abiga Spidermani või mõne puu popi tegelase näo. Emad-isad said samal ajal tutvuda Naiskodukaitse ja Kaitseliidu tegemistega.

Lastekaitsepäeval loomaaeda!
Lastekaitsepäeval loomaaeda!

Lisaks oli võimalus läbida orienteerumismäng, mis hõlmas terve loomaaia territooriumi läbimist ja küsimustele vastuste leidmist. Täidetud ristsõnu tuli päeva lõpuks õigete vastustega tagasi päris palju!

Hetki, kus poleks NKK ja KT telgi juures olnud ühtegi huvilist, kohe kindlasti ei olnud. Võibolla leidsime loomaaias pereürituselt mõned toredad liikmed, kes järgmisel aastal nostalgitsedes juba ise lastekaitsepäeval toimetamas on!

Lastekaitsepäeval loomaaeda!

FastLion CMS

Lastekaitsepäeval loomaaeda!

Lastekaitsepäeval loomaaeda!

Hoolimata tugevast tuulest ja suurtest jõupingutustest telgi kinni hoidmisel oli päev igati toimekas ja vahva, tegevust jätkus kõigile Nii suured kui ka väikesed poisid-tüdrukud said usinate kodutütarde abiga ette sulelised karumaskid, pehmed kiisumaskid või näomaalingute abiga Spidermani või mõne puu popi tegelase näo 1. juunil on lastekaitsepäev ning juba mitmendat aastat järjest toimetavad naiskodukaitsjad ja kodutütred sellel päeval koos loomaaias.

Lastekaitsepäeval loomaaeda!

www.naiskodukaitse.ee © 2023 » Naiskodukaitse