Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Lääne ringkonna uus esinaine on Eda Loik Lääne ringkonna uus esinaine 17. märtsil viidi läbi Naiskodukaitse Lääne ringkonna ringkonnakogu. Vaadati tagasi eelmise aasta õnnestumistele ning teemadele, mis vajavad järgmisel aastal rohkem tähelepanu. Lisaks valiti ringkonnale ka uus esinaine. Foto: Ave Larionova Vabatahtlikud juhid ← Eelmine Evakuatsioon: see pole käkitegu, vaid kõrgel tasemel logistikaülesande lahendamine! Järgmine → ''Otsi sinilille'' Lääne ringkonna uus esinaine on Eda Loik

Lääne ringkonna uus esinaine on Eda Loik

21. märtsil 2019

17. märtsil viidi läbi Naiskodukaitse Lääne ringkonna ringkonnakogu. Vaadati tagasi eelmise aasta õnnestumistele ning teemadele, mis vajavad järgmisel aastal rohkem tähelepanu. Lisaks valiti ringkonnale ka uus esinaine.

Aasta ringkonna esinaise ametis olnud Kaja Lotman astus oma ametikohalt tagasi, kuna tema töökohustused suurenesid ja tuli langetada otsus, et ringkonda hakkab juhtima uus esinaine. Valimised võitis EDA LOIK, kes juhib Naiskodukaitse Lääne ringkonda järgmised kolm aastat.

 

„Minu soov kandideerida Naiskodukaitse Lääne ringkonna esinaiseks ei ole tulnud üleöö. Olen peas läbi mõelnud kõik oma tugevused ja nõrkused ning jõudnud järeldusele, et tugevusi ja tahet on rohkem ning kõik ülejäänu on õpitav,” kirjutas Loik oma motivatsioonikirjas. “Arvan, et Lääne ringkonda peaks juhtima inimene, kes on kasvanud selle seest. Minu süda kuulub Naiskodukaitse Lääne ringkonnale 2008. aasta lõpust. See on see organisatsioon, millega on minul ühised väärtushinnangud – isamaalisus, turvalisus, kohusetunne, koostöö, meeskonnatöö ja kindlasti noored. Arvan, et koostöö noorte kotkaste, kodutütarde ja kaitseliiduga on üks minu tugevusi. Minu nägemus toimivast naiskodukaitse organisatsioonist on tugev ja teotahteline ringkonna juhatus ja avatus koostööle kõikide oma jaoskondade ja naaberringkondadega.“

Lääne ringkonna uus esinaine on Eda Loik
Kaja Lotman andis juhtimise üle Eda Loigule. Foto: Ave Larionova
Järgmine →
''Otsi sinilille''

FastLion CMS

Lääne ringkonna uus esinaine

Lääne ringkonna uus esinaine

Aasta ringkonna esinaise ametis olnud Kaja Lotman astus oma ametikohalt tagasi, kuna tema töökohustused suurenesid ja tuli langetada otsus, et ringkonda hakkab juhtima uus esinaine Valimised võitis EDA LOIK , kes juhib Naiskodukaitse Lääne ringkonda järgmised kolm aastat 17. märtsil viidi läbi Naiskodukaitse Lääne ringkonna ringkonnakogu. Vaadati tagasi eelmise aasta õnnestumistele ning teemadele, mis vajavad järgmisel aastal rohkem tähelepanu. Lisaks valiti ringkonnale ka uus esinaine.

Lääne ringkonna uus esinaine on Eda Loik

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse