Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Kuumad juuni ja juuli Kuumad juuni ja juuli Päikeselised suvekuud olid täis nii sportlikke kui pidulikke üritusi. Järgmine → Alutaguse ringkond tähistas aastapäeva Toilas Kuumad juuni ja juuli

Kuumad juuni ja juuli

Kersti Altpere 31. juulil 2021

Päikeselised suvekuud olid täis nii sportlikke kui pidulikke üritusi.

Kuumad juuni ja juuli

Juuni esimeses pooles oli naistel võimalus panna end proovile Muru lasketiirus. Huvi oma laskeoskusi arendada oli liikmeskonna hulgas suur. Hr Vähi valvsa silma all õppisime tundma erinevaid relvi ja püüdsime müstilist lasketihedust saavutada. Päeva lõpetasime relvade puhastamisega, mis tundus väsinuna veel keerulisem kui laskmine. 

Kuumad juuni ja juuli

Juuniküüditamise mälestuseks Saku jaoskonna poolt ellukutsutud üritus „Ma ei unusta Sind“ laienes tänavu ka meie ringkonda. Leinalindid seoti 14.juuniks lehvima kõigisse suurematesse raudteejaamadesse, millistest 80 aastat tagasi viidi ära paljud meie vanaemad ja vanaisad koos peredega.

Juuni kõige pidulikum sündmus oli Võidupüha paraad, mis toimus meie maakaitseringkonnas Paides. Sel aastal oli paraadi ülesehitus uuenenud ja väljas oli nii Naiskodukaitse omaette üksusena, kui ka lipugrupid iga maleva koosseisus. Meie ringkonnast oli naisi rivis 27 ja tuletooja.

Kuumad juuni ja juuli
Kuumad juuni ja juuli
Kuumad juuni ja juuli

Toetati toitlustamise ja tegevustubadega Noorkotkaste ja Kodutütarde suurlaagrit SPEKTER. Väga vahva Naiskodukaitset tutvustava töötoaga oli piirkondlikul Lüganuse kihelkonna päeval väljas kohalik Lüganuse jaoskond. Läbi ohutushoiu ja sõdurielu tutvustavate tegevuste tuletati kohalikele elanikele ja ürituse külalistele meelde meie organisatsiooni olemasolu ja vajalikust. Juulisse jäid ka NKK spordipäevas Saaremaal, kus meid esindanud Narva naised said eriauhinna loovtöö eest.

Kuumad juuni ja juuli
Kuumad juuni ja juuli

Fotod: A.Paavo, M.Rüütel ja K.Paomees. 

FastLion CMS

Kuumad juuni ja juuli

Kuumad juuni ja juuli

Juuni esimeses pooles oli naistel võimalus panna end proovile Muru lasketiirus Huvi oma laskeoskusi arendada oli liikmeskonna hulgas suur Päikeselised suvekuud olid täis nii sportlikke kui pidulikke üritusi.

Kuumad juuni ja juuli

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse