Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Kose malevkonna lahtiste uste päev Kose malevkonna lahtiste uste 12. mai toimus järjekordselt Kose vallas Kose Lions Klubi korraldatud kevadlaat ning ühtlasi traditsiooniline Kaitseliidu Kose malevkonna lahtiste uste päev. Kaitseliitlased tutvustasid oma masinaparki ja varustust ning kohal olid ka Naiskodukaitse Kose jaoskonna tegusad liikmed. Maitsvad NKK sõõrikud kadusid imeväel ← Eelmine Harju naised tegid ennast lõkkelõhnaseks Järgmine → Naiskodukaitsjad Keila päeval Kose malevkonna lahtiste uste päev

Kose malevkonna lahtiste uste päev

Ave Nael 14. mail 2012

12. mai toimus järjekordselt Kose vallas Kose Lions Klubi korraldatud kevadlaat ning ühtlasi traditsiooniline Kaitseliidu Kose malevkonna lahtiste uste päev. Kaitseliitlased tutvustasid oma masinaparki ja varustust ning kohal olid ka Naiskodukaitse Kose jaoskonna tegusad liikmed.

Kose malevkonna lahtiste uste päev
KL Kose malevkonna pealik ja NKK Kose jaoskonna esinaise tervitus kevadlaadal
Kose malevkonna lahtiste uste päev
KL tehnika ja huvilised

Rõõm on tõdeda, et vaatamata kehvapoolsele ilmale leidsid siiski paljud suured ja väiksed laadalised tee Kaitseliidu ja Naiskodukaitse väljapaneku juurde. Seekordsel laadapäeval olid naised end katla taha sisse seadnud. See oli just kui tõmbenumber, sest valmisid hõrgutavaid sõõrikuid, mis kadusid justkui imeväel. Lisaks oli uudistamiseks Naiskodukaitset tutvustavad materjalid, meditsiini ja esmaabiteemalised raamatud- bro¾üürid. Lastele pakkus tegutsemisrõõmu lõbus käbide täpsusviskemäng ning teisedki mängud. Osavõtt mängudest oli väga tihe ning eks omapoolse panuse sellesse andis ka lõbus ja kaasakiskuv lapilises vormis instruktor-mängude läbiviija Gerli. Osavõtu eest jagati ka väikest magusat autasu. Lastel oli lusti ka soomukisõidust, kuhu oli lausa järjekord.

 

Kaitseliidu Kose malevkond oli välja pannud välivormid, killuvestid. Reas oli palju tehnikat alates soomukist ja veoautodest. Tutvumiseks oli ka Kaitseliidus kasutusel olev relvastus ning kohal olid kompetentsed kaitseliitlased, kes varustust ja nende omadusi tutvustasid. Võimalus oli proovida kätt õhupüssist laskmisel.

 

Kaitseliidu Harju maleva Kose malevkond ja Naiskodukaitse Kose jaoskond tutvustavad oma tegevusi ja varustust iga aasta kevadel toimuval kevadlaadal.

 

Kose malevkonna lahtiste uste päev
Maitsvad NKK sõõrikud kadusid imeväel

FastLion CMS

Kose malevkonna lahtiste uste

Kose malevkonna lahtiste uste

KL Kose malevkonna pealik ja NKK Kose jaoskonna esinaise tervitus kevadlaadal KL tehnika ja huvilised Rõõm on tõdeda, et vaatamata kehvapoolsele ilmale leidsid siiski paljud suured ja väiksed laadalised tee Kaitseliidu ja Naiskodukaitse väljapaneku juurde Seekordsel laadapäeval olid naised end katla taha sisse seadnud 12. mai toimus järjekordselt Kose vallas Kose Lions Klubi korraldatud kevadlaat ning ühtlasi traditsiooniline Kaitseliidu Kose malevkonna lahtiste uste päev. Kaitseliitlased tutvustasid oma masinaparki ja varustust ning kohal olid ka Naiskodukaitse Kose jaoskonna tegusad liikmed.

Kose malevkonna lahtiste uste päev

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse