Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Kose jaoskond Pitka mälestusmatkal Kose jaoskond Pitka mälestusmatkal 17. veebruaril toimus Järvamaal 2013 järjekorras seitsmes Pitka matk. Admiral Johan Pitka, Järvamaa ühe kuulsama mehe mälestuseks korraldatava matka teekond kulgeb Pitka sünnikohast Jalgsemalt Peetrisse. Ligi 20 kilomeetri pikkusele teekonnale asusid rohkem kui 400 osavõtja hulgas ka Harju malevkonna Kose jaoskonna naiskodukaitsjad, kelle jaoks oli see juba kuues kord Pitka matkal osaleda. aastapäeva tähistamine Harju ringkonnas Järgmine → Kuidas me korraldasime infotundi ja mis sellest kõigest välja tuli Kose jaoskond Pitka mälestusmatkal

Kose jaoskond Pitka mälestusmatkal

Diana Mihkelsoo 28. veebr. 2013

17.veebruaril toimus Järvamaal 2013 järjekorras seitsmes Pitka matk. Admiral Johan Pitka, Järvamaa ühe kuulsama mehe mälestuseks korraldatava matka teekond kulgeb Pitka sünnikohast Jalgsemalt Peetrisse. Ligi 20 kilomeetri pikkusele teekonnale asusid rohkem kui 400 osavõtja hulgas ka Harju malevkonna Kose jaoskonna naiskodukaitsjad, kelle jaoks oli see juba kuues kord Pitka matkal osaleda.

Kose jaoskond Pitka mälestusmatkal
Kose esindus J.Pitka mälestusmatkal

Nagu tavaks, matkasid  Kose naiskodukaitsjatega koos ka kodutütred ning noorkotkad.

Erinevalt eelmisest aastast, kus terve matka vältel tuli trotsida karmi tuult, mis autosid kraavi lükkas, oli ilm sel aastal suurepärane. Suurepärane oli ka igas vanuses matkaliste tuju.

Ladusalt korraldatud matka kontrollpunktides  sai end kosutada sooja tee ning pirukatega, ei puudunud ka õnneloos ning lõpp-punktis pakutav maitsev hernesupp.

 

Aitäh matka korraldajatele!

FastLion CMS

Kose jaoskond Pitka mälestusmatkal

Kose jaoskond Pitka mälestusmatkal

Kose esindus J Pitka mälestusmatkal Nagu tavaks, matkasid Kose naiskodukaitsjatega koos ka kodutütred ning noorkotkad 17.veebruaril toimus Järvamaal 2013 järjekorras seitsmes Pitka matk. Admiral Johan Pitka, Järvamaa ühe kuulsama mehe mälestuseks korraldatava matka teekond kulgeb Pitka sünnikohast Jalgsemalt Peetrisse. Ligi 20 kilomeetri pikkusele teekonnale asusid rohkem kui 400 osavõtja hulgas ka Harju malevkonna Kose jaoskonna naiskodukaitsjad, kelle jaoks oli see juba kuues kord Pitka matkal osaleda.

Kose jaoskond Pitka mälestusmatkal

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse