Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Keila koob, kogub ja kiidab Keila koob, kogub ja Keila jaoskonna tegusad naised said juba teist korda kokku, et üheskoos kududa sokke ja kindaid Ukrainasse. Soovime nobedaid näppe kõigile! Heldi tõi omaküpsetatud leiba ja Diana pakub torti Foto: Kodutütar Leila Meister ← Eelmine Enne töö, siis pidu! Järgmine → Verine pühapäev - esmaabi täiendõpe Keilas Keila koob, kogub ja kiidab

Keila koob, kogub ja kiidab

Pille-Riin Moilanen 28. nov. 2014

Keila jaoskonna tegusad naised said juba teist korda kokku, et üheskoos kududa sokke ja kindaid Ukrainasse.

Keila koob, kogub ja kiidab
Meie auväärsed külalised pr Kask ja pr TustFoto: Kodutütar Leila Meister
Keila koob, kogub ja kiidab
Jutuajamine töö tegemist ei segaFoto: Kodutütar Leila Meister

 

Seekordne kokkusaamine oli pidulikum, sest meil oli külas kaks auväärset prouat pr Kask ja pr Tust, kes on annetanud enim kudumeid Naiskodukaitse projekti.

 

Proua Kask on 83 aastane elurõõmus daam, kes soovib veelgi kududa. „Tore, kui saab kellelegi kasulik olla“, ütles ta. Kärmelt sai keritud lõng vihtidest keradeks ja proua Kask võis valida endale kudumismaterjali.

 

Proua Tust ütles oma vanuse kohta, “No mul on ikka mõni aasta rohkem kui 83“. Tema tütar lisas, et ema on juba kõikidele sugulastele soojad sokid kudunud ja soovis nüüd aidata Ukraina pagulasi.

 

Keila jaoskond kiitis prouade tublidust, tänas neid tänukirjaga ja kostitas tordiga. Kuna ka meie jaoskonna liikmed on kudunud ja kogunud eeskujulikult, siis kokku saime aukartust äratava numbri kudumeid - 120 paari.

 

Veel on aega ja kogumiskastid on tühjendamata. Kindlasti see number suureneb. Soovime nobedaid näppe kõigile!

 

Keila koob, kogub ja kiidab
Heldi tõi omaküpsetatud leiba ja Diana pakub tortiFoto: Kodutütar Leila Meister

FastLion CMS

Keila koob, kogub ja

Keila koob, kogub ja

Meie auväärsed külalised pr Kask ja pr Tust Foto: Kodutütar Leila Meister Jutuajamine töö tegemist ei sega Foto: Kodutütar Leila Meister Seekordne kokkusaamine oli pidulikum, sest meil oli külas kaks auväärset prouat pr Kask ja pr Tust, kes on annetanud enim kudumeid Naiskodukaitse projekti Proua Kask on 83 aastane elurõõmus daam, kes soovib veelgi kududa Keila jaoskonna tegusad naised said juba teist korda kokku, et üheskoos kududa sokke ja kindaid Ukrainasse.

Keila koob, kogub ja kiidab

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse