Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Kaks ühes – lõppes Igapäevaturvalisuse kursuse instruktori täiendkoolitus Kaks ühes – lõppes Kas lugeja teab, kus hoiab ontlik inimene sõidu ajal mobiiltelefoni? Vastusevariandid: 1. Käes, et oleks hea rääkida 2. Kõrvalistmel, et oleks hea kohe haarata, kui rääkida tahad 3. Käekotis, et saaks sõidu ajal sorida ja rääkida 4. Topsihoidjas lahtiselt, et oleks hea rääkida 5. Taskus, kindlas kohas. ← Eelmine Kirnal toimus katastroofiline esmaabivõistlus Järgmine → Pärnumaa naised on parimad välitoitlustuse erialal Kaks ühes – lõppes Igapäevaturvalisuse kursuse instruktori täiendkoolitus

Kaks ühes – lõppes Igapäevaturvalisuse kursuse instruktori täiendkoolitus

Merle Kodu 27. sept. 2010

Kas lugeja teab, kus hoiab ontlik inimene sõidu ajal mobiiltelefoni? Vastusevariandid: 1. Käes, et oleks hea rääkida 2. Kõrvalistmel, et oleks hea kohe haarata, kui rääkida tahad 3. Käekotis, et saaks sõidu ajal sorida ja rääkida 4. Topsihoidjas lahtiselt, et oleks hea rääkida 5. Taskus, kindlas kohas.

Kui peaks juhtuma õnnetus, mille eest kaitsku meid head vaimud ja meil õnnestub eluga pääseda, siis kus võiks segipaisatud autos olla telefon? Valikuid on ülaltoodud esimese nelja variandi puhul üsna palju, viienda puhul aga mäletab ehk isegi šokis inimene, et pani telefoni teadlikult taskusse ja saab ta nüüd sealt kätte ka, et abi kutsuda.

 

Selliseid kasulikke soovitusi jagati Kaitseliidu Koolis möödunud nädalavahetusel, kui toimus kaks ühes aktsioon. Reede õhtul kogunesid Igapäevaturvalisuse kursuse instruktorid, kelle ülesandeks oli kursuse metoodilise juhendi koostamine. Laupäeval liitusid meiega Tallinna, Harju ja Rapla ringkonna naiskodukaitsjad ning ühiselt osaleti Lääne- Eesti Päästekeskuse ennetusbüroo poolt läbi viidud koolitusel.

 

Läbivateks teemadeks tuleohutus, koduturvalisus, veeohutus. Vahepeal astus meie ette MTÜ Naabrivalve tegevjuht pr Tiina Ristmäe ja andis häid nõuandeid naabritega suhtlemiseks ja oma elamise turvamiseks kogukonna kaasabil. Pärastlõunal imetlesime punast tuletõrjeautot ja lobisesime tuletõrjujatega nende tänuväärsest tööst ning saime summutada imeaparaatidest väljavõlutud leeke veekustutiga.

 

Pärast suurema seltskonna lahkumist jäid kohale kümme instruktorit, kes Kaitseliidu Kooli tavade kohaselt töötasid surmpõlgavalt hiliste õhtutundideni ja jätkasid veel pühapäeval, et Igapäevaturvalisuse kursuse metoodiline juhend saaks hea ja kasutatav. Saigi.

 

Kokkuvõtteks oli kasulik ja tululik nädalavahetus ja vähemalt allakirjutanu, kes on kasutanud autos kõiki nelja mobiili hoidmise kohta, hoiab seda nüüd viiendas - taskus. Loodetavasti ka teised 34 kuulajat.

FastLion CMS

Kaks ühes – lõppes

Kaks ühes – lõppes

Kui peaks juhtuma õnnetus, mille eest kaitsku meid head vaimud ja meil õnnestub eluga pääseda, siis kus võiks segipaisatud autos olla telefon? Valikuid on ülaltoodud esimese nelja variandi puhul üsna palju, viienda puhul aga mäletab ehk isegi šokis inimene, et pani telefoni teadlikult taskusse ja saab ta nüüd sealt kätte ka, et abi kutsuda Selliseid kasulikke soovitusi jagati Kaitseliidu Koolis möödunud nädalavahetusel, kui toimus kaks ühes aktsioon Kas lugeja teab, kus hoiab ontlik inimene sõidu ajal mobiiltelefoni? Vastusevariandid: 1. Käes, et oleks hea rääkida 2. Kõrvalistmel, et oleks hea kohe haarata, kui rääkida tahad 3. Käekotis, et saaks sõidu ajal sorida ja rääkida 4. Topsihoidjas lahtiselt, et oleks hea rääkida 5. Taskus, kindlas kohas.

Kaks ühes – lõppes Igapäevaturvalisuse kursuse instruktori täiendkoolitus

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse