Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Kaitseliidu Koolis täiendati toitlustusinstruktoreid Kaitseliidu Koolis täiendati toitlustusinstruktoreid Möödunud nädalavahetusel so 11. -13. juunil toimus Kaitseliidu Koolis Naiskodukaitse toitlustusinstruktori täiendkursus. ← Eelmine Viru ringkonna naiskodukaitsjad naasid Grillfestilt Eesti meistrina Järgmine → Saaremaa naiskodukaitsjad süütasid leinapäeval 618 küünalt Kaitseliidu Koolis täiendati toitlustusinstruktoreid

Kaitseliidu Koolis täiendati toitlustusinstruktoreid

N. Sarrapik 15. juunil 2010

Möödunud nädalavahetusel so 11.-13. juunil toimus Kaitseliidu Koolis Naiskodukaitse toitlustusinstruktori täiendkursus.

Kursusel osales 8 suurema ja väiksema kogemusega toitlustusinstruktorit erinevatest ringkondadest. Kursus möödus vägagi meeleolukalt ja õppimise tähe all.
Olulisim tõetera nädalavahetusest on ilmselt see, et igast asjast annab õppida, kõike saab teistmoodi teha ja kõike saab põnevalt teha. Nii õpitigi üksteiselt ja instruktoritelt lausa igal sammul – läbi pannkoogi söömise ja läbi mängu, läbi näidendi ja läbi laulu, läbi erinevate õppetundide ja isegi läbi saunaõhtu.

Kursuse käigus sündis suurel hulgal ideid nii Naiskodukaitse baasväljaõppe toitlustusmooduli tundides aktiivõppe kasutamise kohta, kui ka toitlustamise eriala atraktiivsemaks muutmise ja välikokkade üle-eestilise meie-tunde tekitamise kohta, selle kohta, kuidas vahetada kogemusi ja retsepte, kuidas jagada õppematerjale. Kolm tilka verd anti ka selle kohta, et kursusel osalenud panustavad oma ideedega välikokkadele täiendkursuse kirjutamisesse.

Kolm kokkuvõtvat sõna õppenädalavahetuse iseloomustamiseks oleks: huumor, ühtehoidev seltskond ja aktiivõpe, aktiivõpe, aktiivõpe. Kursusel mõeldi välja ka tore hüüdlause populariseerimaks välitoitlustust: Välikokandus – huvitavate väljakutsete pärusmaa. Ning ilmselt võib lubada, et osades ringkondades ei saa toitlustusõppel miski enam kunagi olema nii nagu varem – kõik on teistmoodi, põnevam ja eesmärkikandvam.

Kaitseliidu Koolis täiendati toitlustusinstruktoreid

FastLion CMS

Kaitseliidu Koolis täiendati toitlustusinstruktoreid

Kaitseliidu Koolis täiendati toitlustusinstruktoreid

Kursusel osales 8 suurema ja väiksema kogemusega toitlustusinstruktorit erinevatest ringkondadest Kursus möödus vägagi meeleolukalt ja õppimise tähe all Möödunud nädalavahetusel so 11.-13. juunil toimus Kaitseliidu Koolis Naiskodukaitse toitlustusinstruktori täiendkursus.

Kaitseliidu Koolis täiendati toitlustusinstruktoreid

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse