Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Ka kohvikann ja pesumasin naeravad! Ka kohvikann ja pesumasin Loomulik naer meie elus sõltub palju ümbritsevast keskkonnast, erinevatest põhjustest ja tingimustest. Paraku naerame me üsna vähe, ent tahaksime ju küll. Siis tuleb naerda põhjuseta! Laske endasse lapsemeesus! Naerge enda vigade ja ebaõnnestumiste üle! Naer võib pakkuda suuremat rahuldust kui au, Olla väärtuslikum kui raha Ja puhastada südant paremini kui palve (Harriet Rochlin) ← Eelmine Mõtle raamidest välja Järgmine → Minevik elab meie keskel Ka kohvikann ja pesumasin naeravad!

Ka kohvikann ja pesumasin naeravad!

Margit Rei 28. märtsil 2014

Loomulik naer meie elus sõltub palju ümbritsevast keskkonnast, erinevatest põhjustest ja tingimustest. Paraku naerame me üsna vähe, ent tahaksime ju küll. Siis tuleb naerda põhjuseta!

Ka kohvikann ja pesumasin naeravad!

Ühel ilusal õhtul pani saalitäis naisi Sakala maleva maja rõõmust rõkkama. Naer oli suisa nii vali, et korrapidaja tuli kontrollima, kas meiega on ikka kõik korras.  Korrapidajast võib aru saada, sest selliseid naeruhõikeid kostub staabihoones ju harva. Ta veendus, et tegemist on naiskodukaitse naerujoogaga ja olukord on kontrolli all.

 

Ka kohvikann ja pesumasin naeravad!

„Kas teate, miks lapsed naeravad palju kordi rohkem kui täiskasvanud? Lapsed ei püüa naljast aru saada. Nemad lihtsalt naeravad. Täiskasvanud otsivad seda huumoriva, mille üle naerda“. Sellise sissejuhatusega alustas meid koolitama tulnud naerujooga treener Helje Kasearu. Proua Kasearu on naerujoogat õppinud Indias doktor Madan Kataria juures, keda võib pidada naerujooga loojaks.

 

Selgub, et me ei vaja nalju, huumorit ega komöödiat naermiseks, vaid naermist saab arendada.  Alustuseks õpetati meid sügavalt ja õigesti hingama, järgnesid mõned sisseelamise harjutused ja naermine võiski  alata.

Ka kohvikann ja pesumasin naeravad!

 

„Nüüd teeme seljavalu naeru ja siis naerame nagu elevandid!“ Presskannu ja pesumasina naer tuli meil, naistel, muidugi kõige paremini välja.  Lisaks proovisime, kuidas on naerda, kui mesilane on keelde hammustanud või kui naaber ei taha üldse sinuga koos kõkutada.

 

Tuleb tõdeda, et kõik proovitud moodused olid naljakad ja kõhulihased said ikka päris tugeva koormuse.

Ka kohvikann ja pesumasin naeravad!
Ka kohvikann ja pesumasin naeravad!

 

 

Kui kõik olid juba arvamusel, et ega enam lõbusamaks minna ei saa, tuli õhtu kõige naljakam osa.“ Pange nüüd oma keel alumise huule ja hammaste vahele ning räägime mida keegi täna hommikul sõi“. Nii ja tehke nüüd Teiegi järele! Öelge nõnda sõnad: riisipuder, munapuder, kohvi piimaga ja paljas kui porgand. Kas õnnestus? Õnnestub ikka, aga ikka naeru ja lustiga.

Saime koolitajalt kaasa sõnumi: naergem! Naerge iga päev kümme minutit ning olete tervemad ja õnnelikumad.  Laske endasse lapsemeesus! Naerge enda vigade ja ebaõnnestumiste üle!

 

Naer võib pakkuda suuremat rahuldust kui au,

Olla väärtuslikum kui raha

Ja puhastada südant paremini kui palve

                                               (Harriet Rochlin)

Ka kohvikann ja pesumasin naeravad!

FastLion CMS

Ka kohvikann ja pesumasin

Ka kohvikann ja pesumasin

Ühel ilusal õhtul pani saalitäis naisi Sakala maleva maja rõõmust rõkkama Naer oli suisa nii vali, et korrapidaja tuli kontrollima, kas meiega on ikka kõik korras Loomulik naer meie elus sõltub palju ümbritsevast keskkonnast, erinevatest põhjustest ja tingimustest. Paraku naerame me üsna vähe, ent tahaksime ju küll. Siis tuleb naerda põhjuseta!

Ka kohvikann ja pesumasin naeravad!

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse