Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Juuli – patareide laadimine ja natuke sporti Juuli – patareide laadimine Juulis oleks saanud peaaegu terve kuu päikesest energia ammutada, kui see spordipisik poleks hammustanud. Fotod: Naiskodukaitse Sport ← Eelmine Juuni - energia, päike ja tuli Järgmine → Taasiseseisvumispäev perepäeva rüpes Juuli – patareide laadimine ja natuke sporti

Juuli – patareide laadimine ja natuke sporti

Ave Paavo 31. juulil 2019

Juulis oleks saanud peaaegu terve kuu päikesest energia ammutada, kui see spordipisik poleks hammustanud.

Juuli – patareide laadimine ja natuke sporti
Meie vahva võistkond.

26.-27. juulil toimus Põlvamaal Mammaste tervisspordikeskuses Naiskodukaitse vabariiklik spordivõistlus.  Reede õhtul  alustati ööorienteerumisega koos rajal olevate ülesannete lahendamisega.

Teine päev algas indiaca kauguslöökidega. Järgnes klotsidest maja ehitamine, laskesprint ja teatevõistlus, mis koosnes kätekõverdustest, istesse tõusudest, hüpitsaga hüppamisest, tõukerattaga tagurpidi mäest üles sõitmises ja disc-golfi viskamises.

Võistlus lõppes ca 1 km pikkuse tõukerattakrossiga murul, kruusateel ja asfaldil. 

Osalejatele meeldis, et alad olid ebatraditsioonilised ning koormust sai nii füüsiline kui vaimne pool. Oli vahva üritus!

 

Aga muidu me puhkasime...

 

Juuli – patareide laadimine ja natuke sporti

Fotod: Naiskodukaitse

FastLion CMS

Juuli – patareide laadimine

Juuli – patareide laadimine

Meie vahva võistkond 26 Juulis oleks saanud peaaegu terve kuu päikesest energia ammutada, kui see spordipisik poleks hammustanud.

Juuli – patareide laadimine ja natuke sporti

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse