Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Jõulurõõmu meisterdamas Jõulurõõmu meisterdamas Juba teist aastat käis Naiskodukaitse Keila jaoskond tegemas töötuba Lätte kooli advendilaadal. Sellseid heegeldagtud lumehelbeid valmistasime õnneloosi tarbeks ← Eelmine Keila koob, kogub ja kiidab Järgmine → Männiku jaoskonna jõulu-eri Jõulurõõmu meisterdamas

Jõulurõõmu meisterdamas

Pille-Riin Moilanen 8. dets. 2014

Juba teist aastat käis Naiskodukaitse Keila jaoskond tegemas töötuba Lätte kooli advendilaadal.

Jõulurõõmu meisterdamas
Jõulehted valmivad rõõmuga
Jõulurõõmu meisterdamas
Kodutütred Leila ja Karmel on meie tublimad ning alati abis

Lätte kool on 140 õpilasega waldorfkool ning koolipere korraldab traditsiooniliselt advendilaata loteriiga, müügilettidega, kohvikuga, supiköögiga ja töötubadega.

Advendilaat on keilakate seas väga populaarne.

 

Naiskodukaitse töötoas valmistati Kodutütarde ja Noorte Kotkaste kaasabil jõuluehteid. Sai õmmelda, punuda ja viltida. Omavalmistatud jõuluehted võis igaüks koju oma kuuse otsa viia. Töötuba oli heategevuslik ning kogu tulu läks Lätte koolile.  Lisaks töötoale valmistasime suveniire, hoidiseid ja küpsetisi ka loteriisse. Kuigi töötoa korraldamine tähendas askldamist täis päeva siis jõulurõõmu meisterdamine andis ka tegijatele  sooja tunde südamesse.

Jõulurõõmu meisterdamas
Sellseid heegeldagtud lumehelbeid valmistasime õnneloosi tarbeks

FastLion CMS

Jõulurõõmu meisterdamas

Jõulurõõmu meisterdamas

Jõulehted valmivad rõõmuga Kodutütred Leila ja Karmel on meie tublimad ning alati abis Lätte kool on 140 õpilasega waldorfkool ning koolipere korraldab traditsiooniliselt advendilaata loteriiga, müügilettidega, kohvikuga, supiköögiga ja töötubadega Advendilaat on keilakate seas väga populaarne Juba teist aastat käis Naiskodukaitse Keila jaoskond tegemas töötuba Lätte kooli advendilaadal.

Jõulurõõmu meisterdamas

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse