Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Jõulukingitus sõdurpoistele Jõulukingitus sõdurpoistele Teist aastat järjest on naiskodukaitsjad üle Eesti Afganistani-missioonil viibivatele sõduritele projekti „Kindad“ raames teinud jõulukingituse. Sel aastal said kudujad ise valida, kas koovad sokke või kindaid. Projekti läbiviimise tulemusena valmis 200 paari isetehtud, villaseid, rahvusmustrites häid soove sisaldavaid kudumeid. Käsitöö ← Eelmine Teadmised mis mööda külge maha ei jookse Järgmine → Naiskodukaitse kutsub Hiiumaa ja Läänemaa vastsündinuile papusid valmistama Jõulukingitus sõdurpoistele

Jõulukingitus sõdurpoistele

Svetlana Mustkivi ja Maire Kruus 14. dets. 2011

Teist aastat järjest on naiskodukaitsjad üle Eesti Afganistani-missioonil viibivatele sõduritele projekti „Kindad“ raames teinud jõulukingituse. Sel aastal said kudujad ise valida, kas koovad sokke või kindaid. Projekti läbiviimise tulemusena valmis 200 paari isetehtud, villaseid, rahvusmustrites häid soove sisaldavaid kudumeid.

Jõulukingitus sõdurpoistele
Ühiselt valminud soojad kudumid

Jõulukingituse valmistamisel andsid oma panuse ka Naiskodukaitse Lääne ringkonna tegevliikmed koos sõpradega Lääne- ja Hiiumaalt. Koostööna valmis 21 paari sokke ja kindaid. Kudumisaktsioonist võtsid osa naiskodukaitsjad Ivika Raudsepp, Eda Tamme, Tuuli Karukäpp, Ege Vaga, Merli Kõrgmaa, Anu Tenson, Anu Saue ja Heli Tuisk.

 

Suured tänud meie sõpradele Läänemaalt- Lehti Talving, Valli Ender, Leili Trinsberg ning Vilma Paat, Ellen Kadak, Laine Kiin Hiiumaalt.

 

Meeldivalt üllatas meid vanahärra Bernhard-Veelja Jõgisalu Liivilt, kes tõi kudujatele ehtsat maavillast lõnga.

 

Kiidusõnad loomulikult ka meie ringkonna usinatele kudujatele.

 

Naiskodukaitse Lääne ringkond soovib kõigile rõõmsaid pühi ning jätkuvat koos tegutsemist järgmistel kordadel.

 

  

FastLion CMS

Jõulukingitus sõdurpoistele

Jõulukingitus sõdurpoistele

Ühiselt valminud soojad kudumid Jõulukingituse valmistamisel andsid oma panuse ka Naiskodukaitse Lääne ringkonna tegevliikmed koos sõpradega Lääne- ja Hiiumaalt Koostööna valmis 21 paari sokke ja kindaid Teist aastat järjest on naiskodukaitsjad üle Eesti Afganistani-missioonil viibivatele sõduritele projekti „Kindad“ raames teinud jõulukingituse. Sel aastal said kudujad ise valida, kas koovad sokke või kindaid. Projekti läbiviimise tulemusena valmis 200 paari isetehtud, villaseid, rahvusmustrites häid soove sisaldavaid kudumeid.

Jõulukingitus sõdurpoistele

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse