Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Naiskodukaitse kutsub Hiiumaa ja Läänemaa vastsündinuile papusid valmistama Naiskodukaitse kutsub Hiiumaa ja Naiskodukaitse Lääne ringkond kutsub 2012. aastal Hiiumaal ja Läänemaal sündivatele lastele papusid kuduma-heegeldama. innerHTML = writetospan; svet[no-Smpam)a@naiskodukaitse.ee Heategevus Käsitöö ← Eelmine Jõulukingitus sõdurpoistele Järgmine → Aasta algul aasta lõppu tähistamas Naiskodukaitse kutsub Hiiumaa ja Läänemaa vastsündinuile papusid valmistama

Naiskodukaitse kutsub Hiiumaa ja Läänemaa vastsündinuile papusid valmistama

Meie Kõik

Naiskodukaitse Lääne ringkond kutsub 2012. aastal Hiiumaal ja Läänemaal sündivatele lastele papusid kuduma-heegeldama.

Naiskodukaitse kutsub Hiiumaa ja Läänemaa vastsündinuile papusid valmistama
Imeilusad Liia Lees´i heelgeldatud papud tüdrukutele ja poistele

Naiskodukaitsjad usuvad, et käsitööna valminud papudesse koondatud tarkus, soojus ja vägi annavad edasi sõnumi, et iga väike ilmakodanik on meie keskele oodatud ja kaitstud.

 

Statistikaameti andmetel sündis 2011. aasta üheksal esimesel kuul- Hiiumaal 66 ja Läänemaal 174 last."Usume, et järgnevatel aegadel on sündimus tõusuteel ning rõõmsavärvilised villased papud hakkavad soojendama kõikide uute ilmakodanike väikeseid varbaid," selgitas naiskodukaitsja ja kolme lapse ema Ulvi Kark-Jaarma "Loodame, et meie algatus leiab positiivse vastukaja!"

 

Hiiumaal saavad väikesed ilmakodanikud papud haigla sünnitusosakonnas. Läänemaal jagatakse papusid koostöös kohalike omavalitsustega.

 

Naiskodukaitse järgib üleskutsega Soomes tegutseva naisorganisatsiooni Marttaliidu algatatud ettevõtmist, mille raames valmis põhjanaabritel näputööna ligi 60 000 villast paput, mis Ämmaemandate Liit uutele ilmakodanikele sünnitusmajades laiali jaotas.

 

Väikesi ilmakodanikke toetavas heategevusaktsioonis osalemiseks võtke ühendust projekti eestvedajatega Hiiu- või Läänemaal.

 

Info Hiiumaal:


Jane Sinijärv

tel: 524 4110

e-post:

 

Karin Rünkorg

tel: 56609711

e-post:

 

Info Läänemaa:

 

Mare Laide

tel: 5270896

e-mail:

 

Kati Ojaver-Heidemann

tel: 5139780

e-post:

 

Maire Kruus

tel: 56640671

e-post:

 

Eda Tamme

tel: 56678795

e-post:

 

Svetlana Mustkivi

tel: 504 1437

e-post:

FastLion CMS

Naiskodukaitse kutsub Hiiumaa ja

Naiskodukaitse kutsub Hiiumaa ja

Imeilusad Liia Lees´i heelgeldatud papud tüdrukutele ja poistele Naiskodukaitsjad usuvad, et käsitööna valminud papudesse koondatud tarkus, soojus ja vägi annavad edasi sõnumi, et iga väike ilmakodanik on meie keskele oodatud ja kaitstud Statistikaameti andmetel sündis 2011 Naiskodukaitse Lääne ringkond kutsub 2012. aastal Hiiumaal ja Läänemaal sündivatele lastele papusid kuduma-heegeldama.

Naiskodukaitse kutsub Hiiumaa ja Läänemaa vastsündinuile papusid valmistama

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse