Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
James Bond, hoia alt! James Bond, hoia alt! 12. augustil kogunesid Tallinna ringkonna naised Põhja jaoskonna kutsel laskmishooaja avaüritusele, mille eesmärk oli meelitada tiiru nii neid, kes pole veel relvadega kokku puutunud, kui ka suvepuhkuselt naasvaid püssisõpru. Ühtlasi toimus meelelahutuslik minivõistlus Jane Bond. koht) Kohtumiseni Männiku tiirus või mujal tulejoonel! ← Eelmine Üle elasime! Järgmine → Ainsa naiskonnana Pitka retkel James Bond, hoia alt!

James Bond, hoia alt!

Maris Soonsein 13. augustil 2013

12. augustil kogunesid Tallinna ringkonna naised Põhja jaoskonna kutsel laskmishooaja avaüritusele, mille eesmärk oli meelitada tiiru nii neid, kes pole veel relvadega kokku puutunud, kui ka suvepuhkuselt naasvaid püssisõpru. Ühtlasi toimus meelelahutuslik minivõistlus Jane Bond.

Naiskodukaitsjad saavad küll aasta ringi käia Männiku tiirus laskeinstruktor Karini juures harjutamas, kuid nii suurt ja rõõmsameelset hulka naisi kui eile polnud tiir tükk aega näinud. Kohale oli tulnud 17 sära- ja teravsilmset naiskodukaitsjat erinevatest jaoskondadest.

 

Pärast Karini tehtud sissejuhatust asusid esimesed viis laskjat tulejoonele. Peab ütlema, et õhkpüssist istudes tehtud viis lasku tabasid kõigil ülitäpselt. Teisel ringil tuli sooritada laskmine püsti, mis oli küll keerulisem, kuid meie naiste täpsust see eriti ei vähendanud. Kui James Bond seda teaks, hakkaks ta ilmselt mitu korda päevas harjutama ja vaevalt ta öösiti rahulikku und saaks!

James Bond, hoia alt!
Foto: Kaisa Albert. Esimene ring
James Bond, hoia alt!
Foto: Karolina Kangro. Püstitiir

Pärast õhkpüsside magama saatmist tulistasime edasi muljete ja koogiga puhkenurgas. Loodetavasti võitis Männiku tiir juurde nii mõnegi südame. Kuigi kõik olid väga tublid, olid mõned osavamad kui teised. Esikuuik oli väga väikeste punktivahedega, kuid pjedestaalile mahtusid seekord Sirle Baldesport-Märss Põhja jaoskonnast, Jaanika Palm Lääne jaoskonnast ja Helen Heinmaa Põhja jaoskonnast.

James Bond, hoia alt!
Foto: Kaisa Albert. Maiustamine ja muljetamine
James Bond, hoia alt!
Foto: Kaisa Albert. Esikolmik ehk Helen (3. koht), Sirle (1. koht) ja Jaanika (2. koht)

Kohtumiseni Männiku tiirus või mujal tulejoonel!

← Eelmine
Üle elasime!

FastLion CMS

James Bond, hoia alt!

James Bond, hoia alt!

Naiskodukaitsjad saavad küll aasta ringi käia Männiku tiirus laskeinstruktor Karini juures harjutamas, kuid nii suurt ja rõõmsameelset hulka naisi kui eile polnud tiir tükk aega näinud Kohale oli tulnud 17 sära- ja teravsilmset naiskodukaitsjat erinevatest jaoskondadest 12. augustil kogunesid Tallinna ringkonna naised Põhja jaoskonna kutsel laskmishooaja avaüritusele, mille eesmärk oli meelitada tiiru nii neid, kes pole veel relvadega kokku puutunud, kui ka suvepuhkuselt naasvaid püssisõpru. Ühtlasi toimus meelelahutuslik minivõistlus Jane Bond.

James Bond, hoia alt!

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse