Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Ja saigi öeldud see: „ TERVIST, PROUA PRESIDENT!“ Ja saigi öeldud see: Võidupüha paraad meie Rakveres – see on midagi nii suurt ja uhket kogu Lääne-Virumaa jaoks, et jutuainet ja meenutusi jätkub järgmiseks kümneks-viieteistkümneks aastaks, millal ehk ring meieni tagasi jõuab. Väga suur au oli marssida Naiskodukaitse kompanii ees. Tänan kõiki osalejaid, teiste ringkondade naistega näeme ehk mõnel järgmisel võidupühal jälle mõnes teises linnas! Inna Läll Viru ringkonna esinaine ← Eelmine Väike-Maarja valla aasta ema on Riina Rajaste Järgmine → Väike-Maarja naiskodukaitsjad kinkisid sügava puudega poisile toetava tooli Ja saigi öeldud see: „ TERVIST, PROUA PRESIDENT!“

Ja saigi öeldud see: „ TERVIST, PROUA PRESIDENT!“

29. juunil 2017

Võidupüha paraad meie Rakveres – see on midagi nii suurt ja uhket kogu Lääne-Virumaa jaoks, et jutuainet ja meenutusi jätkub järgmiseks kümneks-viieteistkümneks aastaks, millal ehk ring meieni tagasi jõuab. Väga suur au oli marssida Naiskodukaitse kompanii ees.

Ja saigi öeldud see: „ TERVIST, PROUA PRESIDENT!“
Foto: Anneli Leht

Olen südamepõhjani tänulik selle võimaluse eest juhtida nii hästi marssivat ja samas ka nii ilusates vormides naiste üksust. Olen kõikjalt kuulnud vaid kiitvaid kommentaare, naiskodukaitsjate sirged read ja ühtne samm on jäänud ka paljudele fotodele.

Mis mulle eriti meeldis juba peaproovist alates, oli naiste ühtehoidev ja abistav hoiak, aidati üksteisel vormi kohendada, et kübaratest kinganinadeni oleks kõik sirgeks ja otseks sätitud, sama võib öelda ka „laiguliste“ kohta. Üldpilti jälgisid ka Airi Tooming ja Ave Proos, kelle tugi ja abi oli vägagi tuntav. Peale õpetussõnade oli neil ka kogu aeg käepärast joogivesi ning muudki vajalikud asjad triikrauast kingaviksini.

 

Viru naised, teid loodan ma ka edaspidi 23. juunil vähemalt sama suurel hulgal näha. Peab ju ka järgmistel aastatel maakaitsepäevalistele silmailu ja head sammu näitama! Ja minu meelest on sama olulised inimesed messitelgis ning toitlustamas, ilma nendeta poleks maakaitsepäev ikka päris see õige.

Tänan kõiki osalejaid, teiste ringkondade naistega näeme ehk mõnel järgmisel võidupühal jälle mõnes teises linnas!

 

Inna Läll

Viru ringkonna esinaine

FastLion CMS

Ja saigi öeldud see:

Ja saigi öeldud see:

Foto: Anneli Leht Olen südamepõhjani tänulik selle võimaluse eest juhtida nii hästi marssivat ja samas ka nii ilusates vormides naiste üksust Olen kõikjalt kuulnud vaid kiitvaid kommentaare, naiskodukaitsjate sirged read ja ühtne samm on jäänud ka paljudele fotodele Võidupüha paraad meie Rakveres – see on midagi nii suurt ja uhket kogu Lääne-Virumaa jaoks, et jutuainet ja meenutusi jätkub järgmiseks kümneks-viieteistkümneks aastaks, millal ehk ring meieni tagasi jõuab. Väga suur au oli marssida Naiskodukaitse kompanii ees.

Ja saigi öeldud see: „ TERVIST, PROUA PRESIDENT!“

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse